בונים ומעצבים אתרים? למדו אחרים איך לעשות את זה וכך תגדילו רווחים!

יש לכם ידע מקצועי בבניית אתרים? כל אחד אוהב לגוון בשעות העבודה שלו. גיוון הוא דבר מבורך ויכול לגרום לכם רק לדברים טובים. איך תגוונו? תכינו שיעורים בנושא בו אתם סופר מקצועיים ותתחילו ללמד אחרים. יש אנשים רבים שלא מעוניינים ללמוד במכללות ולהוציא תעודה, אלא כל מה שהם רוצים זה לדעת לבנות לעצמם את האתר ומקסימום לחבר שלהם. שיעורים פרטיים, בעיקר בתחום הדיגיטל יכולים להיות דבר מאוד רווחי. 

איך תלמדו אחרים להיות בוני אתרים? 

  • חדר מוגדר ללימוד- אם עד היום עבדתם על השולחן במטבח, אז כדאי שתכינו מקום קצת יותר מכובד כדי לקבל את התלמידים שלכם. אתם לא יכולים לבזות את עצמכם, אפילו אם איכות הלמידה לא תשתפר בכלום על ידי ישיבה מסודרת במשרד. 
  • מצגת- חשוב מאוד שתכינו מצגת ברורה עם כל החומר אותו אתם מתכוננים להעביר לתלמידים שלכם. הרווח יהיה כולו שלכם. למה? גם בגלל שאתם תוכלו בצורה כזו להתכונן טוב יותר לשיעורים, וגם בגלל שלתלמידים שלכם יהיה חומר ברור והם יוכלו להתקדם לשביעות רצונכם. 
  • תעודה- גם אם התעודה שלכם לא מוכרת באף מקום, למען המיתוג שלכם חשוב מאוד לתת תעודה לתלמיד אחרי שבנה אתר באופן עצמאי. 
בניית אתרים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • לכו ללמד במכללה- עוד נקודה למחשבה. אתם לא חייבים דווקא ללמד דווקא באופן של אחד על אחד. הציעו את עצמכם ללמד במכללה כך תוכל להנות משם טוב של מרצה במכללה, ובמקביל תוכלו גם לקבל תלמידים פרטיים אך תמורת תשלום גבוה יותר, בגלל שאתם כבר לא כאלה מורים מתחילים. 
  • הקימו אתר לשיווק הקורסים שלכם- אם אתם רוצים לגרום לאנשים לרצות לבוא אליכם לקורס, אתם צריכים לסקרן אותם ולתת להם להבין שיש לכם מה למכור להם. איך תעשו את זה? תוכלו להעביר להם את המסר שלכם בצורה שאתם יודעים לעשות אותה הכי טוב, על ידי הקמת אתר אינטרנט לצורך ייעודי זה. 
  • הוסיפו תת מותג לשם שלכם- אם יש לכם לוגו כבוני אתרים, תוכלו להוסיף ללוגו שלכם סמל שיהפוך את הקורסים שלכם למותג. בעולם מלא הגירויים של ימינו, מאוד חשוב למתג כל עסק קטן כגדול בצורה מושלמת. 

רוצים לשמוע ממקצוענים איך למנף את העסק שלכם? רוצים לשמוע עוד על התקדמות במקום שלכם ושל העסק שלכם? חברת המפתח ללווי והקמת עסקים זו חברה ששמה לה ליעד להכיר כמה שיותר בעלי עסקים ולעזור להם לקדם את העסק שלהם למקום גבוה יותר, מרוויח יותר ומאושר יותר.