בדקתם את זכאותכם לקבלת מענק לשימור עובדים? 

במהלך הקורונה בעלי עסקים רבים פיטרו את העובדים שלהם. הממשלה יצאה אז בקריאה לבעלי עסקים ואמרה כי כל בעל עסק שלא יפטר את העובדים שלו, יקבל מענק עבור כל משכורת שהוא מחלק. למעשה מה שקרה זה שאף מעסיק לא קיבל את המענק המדובר. מי שהחליט לשנות את הנדון זו הסוכנות לעסקים שעוזרת דווקא לעסקים הקטנים והבינוניים. לקראת השנה החדשה תינתן אפשרות להגיש בקשה למענק. 

מה גרם לממשלה להוציא לפועל את המענק? 

הקורונה בינתיים לא חושבת לעזוב אותנו. בזמן האחרון אנחנו חוששים כל יום מיום המחר וממה שהוא עתיד לגלות לנו. ביום אחד מודיעה הממשלה כי גם בריטניה הופכת לאדומה ומי יודע מה יהיה מחר. תכל'ס בעלי עסקים רבים שעוד מלקקים את פצעיהם מתקופת הקורונה הקודמת, חוששים לעסקיהם. הממשלה גם היא מלקקת את פצעיה ומתמודדת עם תשלומים רבים עבור דמי אבטלה להמוני אזרחי ישראל בתקופת הקורונה. מה עושים כדי לעזור לבעלי עסקים מחד ולעזור לממשלה מאידך? נותנים מענק לבעלי עסקים הזכאים לעזרה תמורת כל מועסק.

כך גם המגזר העסקי יהיה מבסוט וימשיך לעבוד עם כל המרץ. וכמובן שגם הממשלה לא תחשוש שהיא עתידה לשלם עוד פעם דמי אבטלה, בגלל שבעלי עסקים לא ימהרו לפטר עובדים. בקיצור זה נהנה וזה לא חסר. 

שימור עובדים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

באיזו מסגרת נכלל המענק הנוכחי? 

המענק הוא חלק מהמענקים שהוקצו לעסקים במהלך הקורונה. פשוט עכשיו הוא עומד להשתחרר. הכסף המוענק מפצה בעלי עסקים שבתקופת הסגרים המשיכו להעסיק את העובדים שלהם למרות הפגיעה בהכנסות. את המענק קיבלו עסקים רבים עד אמצע שנת 2021. אבל כיום, כאשר אנחנו עומדים בסיומה של שנה זו, החליטה הסוכנות לעסקים קטנים כי לאור בקשות רבות של בעלי עסקים לקבל את המענק, לפתוח שוב את האפשרות להגיש בקשה לקבלת המענק. 

מהם התנאים לקבלת המענק?

  • הגשת בקשה תינתן עד ה 08/01/2022. 
  • עסקים שמעל רבע ממחזור הרווחים שלהם נפגע בחודשים 9-10/2020 לעומת אותם חודשים שנה קודם לכן.
  • עסקים שלא נמצאו זכאים למענק לעידוד התעסוקה אך כן זכאים למענק הוצאות קבועות.
  • קיימים עוד סעיפים ותתי סעיפים רבים, את הפירוט המלא תוכלו למצוא רק באתר הממשלתי. חפשו בגוגל " מענק לשימור עובדים משרד הכלכלה". בהצלחה.

מרגישים שהעסק שלכם צריך "הפעלה מחדש"? 

קודם כל חשוב לנו לומר לכם שאנו מאוד מעריכים את זה ששמתם לב לכך. בעלי עסקים שהעסק שלהם מתנהל בצורה גרועה כלל לא מודעים שהדרך שלהם לנהל את העסק אינה תקינה. אז קודם כל צל"ש. 

לכל בעיה אמור להיות פתרון כלשהו. חברת המפתח ללווי והקמת עסקים מלווה עשרות ומאות עסקים בדרך אל האור ואל העושר. אנו ממליצים לכם להכיר אותנו בפגישת היכרות ללא עלות שלא תחייב אתכם להמשיך איתנו, אלא רק תגלה לכם קצת עלינו והרבה עליכם ועל הפוטנציאל של העסק שלכם. 

מה צריך לעשות כדי להכיר אותנו? הקליקו כאן להשארת פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם כדי לתאם פגישה. המשרד שלנו ממוקם באשדוד ברחוב הבנים 1, במתחם בניין K. הגישה היא נוחה וכל מה שנותר לכם זה לקפוץ לבקר.