איך תעלו את יעילות העסק שלכם? תרגמו את אתר העסק!!

השאיפה של כל בעלי העסקים היא להיות נוכחים ברשת. מספר הלקוחות מהכניסות לאתר הוא לא מוגבל כמו שהם לא צורכים יחס אישי של עובד שיספק להם שירות. ניתן לומר שזו הדרך האידיאלית ביותר למכור מוצרים. אבל, אחרי הכל אנחנו מוגבלים. לא כל האנשים מבינים את השפה. בחנות פרונטלית ניתן לבצע רכישה, גם אם שפת הדיבור בשטח אינה מוכרת ללקוח. אבל באתר אינטרנט זה שונה לגמרי. ולכן, חשוב לתרגם את האתר! 

תרגום אתר עסק

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה תרוויחו מתרגום האתר שלכם? 

אתר מונגש

 • גוגל – ככל שאתר מונגש יותר לגולשים, כך גוגל מעריכה אותו יותר ומקדמת אותו בצורה אורגנית. אומנם אתם צריכים להשקיע כסף בתרגום האתר שלכם בצורה מקצועית, אבל זה שווה כי גם התוכן המקורי יקודם.

 • הגדלת מעגל הלקוחות – בגלל הקידום בגוגל, כמות הכניסות לאתר שלכם תגדל. בנוסף לכך, ברגע שיש אתר מונגש לדוברי שפה אחרת, קהל היעד גדל אוטומטית. אנשים לא אוהבים להשתמש בגוגל טרנסלייט בגלל התרגום הלקוי.
   
 • שירות – ברגע שהאתר שלכם מתורגמם לשפה נוספת, הלקוחות מרגישים מחוברים יותר, הם רואים בית עסק שבא לקראת לקוחותיו. סקרים מגלים כי אנשים מעדיפים ללכת לחנויות בעלות שירות טוב לעומת חנויות אחרות בעלות מגוון רחב של מוצרים.
   
 • היכרות עם עולם חדש – ברגע שהאתר שלכם מופיע בגוגל בשפה נוספת, אתם עתידים להיתקל בהצעות מעניינות מספקים חדשים ממדינות נוספות. גם הצעה להשקעה ממשקיעים דוברי השפה המתורגמת, לא מופרכת.
   
 • בידול ממתחרים –  כל בעל עסק מעוניין להתבדל ככל שניתן מהמתחרים שלו. אבל, מה לעשות שאחרי הכל, כולם מוכרים את אותם מוצרים כמעט באותם מחירים. תרגום האתר שלכם לא ידרוש ממכם השקעה כל כך גדולה, לעומת טובת ההנאה שתוכלו להפיק ממנה. 

הפוטנציאל העסקי לא מנוצל ואתם מעוניינים להרוויח יותר בלי להשקיע יותר מדי? הכל עניין של התנהלות. חברת המפתח ללווי והקמת עסקים סייעה לעשרות בעלי עסקים בדרך לשינוי בהתנהלות העסקית. התנהלות נכונה בעסק היא מילת המפתח לכל עסק מוצלח. 

דברו איתנו.