איך תנהלו את תזרים המזומנים בעסק שלכם?

הצלחת עסק תלויה בניהול נכון של תזרים מזומנים. אנשים שלא מספיק מבינים מהו תזרים מזומנים, עלולים לטעות ולחשוב שעסק שמנהל נכון את תזרים המזומנים שלו זה עסק שעושה כסף טוב. וזה ממש לא נכון. עסק שמנהל נכון את הכסף שלו, הכוונה היא לעסק שמתנהל נכון, כך שלא משנה אם יש לו רווחים ענקיים, או סטנדרטים – הוא מתנהל נכון. 

בתור חברה ליעוץ עסקי, נתקלנו עם לקוחות רבים שהעסק שלהם דווקא היה רווחי, אבל ההתנהלות שלהם היתה גרועה והם לא הצליחו להרגיש את הרווחים בפועל. זה מאוד מעניין. ויש הרבה מה ללמוד ולהעמיק בנושא זה. 

למה כל כך חשוב לנהל נכון את תזרים המזומנים העסקי? 

מודעות היא דבר חשוב מאוד עליו מתבססת הרבה מהצלחת כל עסק באשר הוא. כאשר עסק מנהל נכון את תזרים המזומנים שלו, הוא בעצם מכיר את המצב העסקי שלו, בצורה מדויקת בלי שום התחמקויות. הוא יודע כמה כסף נכנס (אפילו שנכנס מאלף ואחת מקורות), הוא יודע כמה יוצא (…), הוא יודע כמה משכורות הוא משלם וכו'. המטרה היא להגיע למצב מאוזן בו נכנס יותר כסף ממה שיוצא והגרף לא זז יותר מדי. איך עושים את זה? זה כבר תורה שלמה בפני עצמה. 

ניהול מזומנים בעסק

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מה זה ניהול תזרים מזומנים? 

אתם צריכים להבין שניהול תזרים מזומנים, זה לא איך להרוויח עוד כסף. ממש לא. אלא איך לעקוב אחרי התנועות הכספיות בעסק. ובנוסף לכך, מה עושים כדי לאזן את התנועות. כלומר, אם רואים שהתקופה קצת לחוצה וההוצאות גדולות יותר מההכנסות, צריך לעשות משהו כדי לאזן את העניינים, אי אפשר להישאר אדישים. את כל זה אפשר לעשות אחרי שמנהלים תזרים מזומנים ועוקבים מדי חודש אחרי המאזן הכולל של העסק. 

ברגע שאתם יודעים להתנהל נכון, אתם יודעים איך להיענות להצעות שונות שמגיעות לכם כבעלי עסק. אתם יודעים מה המצב הכלכלי שלכם, ויודעים מה אתם יכולים לאפשר לצוות שלכם (העלאה במשכורת, חופשה לעובדים, וכו') ומה לא. 

במה חברת המפתח ללווי והקמת עסקים תעזור לכם? 

אנו עובדים עם בעלי עסקים רבים ועוזרים להם להגיע לניהול נכון של תזרים המזומנים שלהם. היועצים העסקיים שלנו הם אנשי מקצוע מהמדרגה הראשונה שמבינים לעומק את תחום העסקים ומכירים אותו הכי מבפנים שיכול להיות – על ידי היכרות עם בעלי עסקים רבים והעסקים שלהם בעצמם. 

חולמים להרוויח המון כסף ולא יודעים איך לעשות את זה? רוצים לפתוח עסק וחטפתם רגליים קרות? המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסק ילוו אתכם יד ביד בדרך להגשמת החלומות שלכם. העבודה שלנו היא השאיפות שלכם, ההצלחה שלכם היא הרווח שלנו. אז קדימה למה אתם מחכים? הקליקו כאן כדי לתזמן לעצמכם פגישה.