איך תגדילו את המכירות בעסק שלכם?

יש אנשים שיש להם את זה. יש אנשים שיש להם קסם בדיבור שלהם שגורם לאנשים לרצות לקנות את הדברים שהם מציעים. גם אם אתם לא מאותה קבוצה, יש דרך להצליח לנהל מכירות בצורה מוצלחת. כל מה שצריך לעשות זה להשקיע את הזמן כדי לקרוא טיפים ורעיונות לשיפור המכירות בעסק שלכם.  

מה היא המטרה אליה אתם צריכים לשאוף? 

כבעל עסק למכירות אתם צריכים לשאוף להגיע למקום אחד ויחיד, למכור כמה שיותר. יש הרבה דרכים למכירות, ואתם צריכים למכור את הדרך בה אתם מצליחים למכור הכי הרבה. אם אתם מרגישים שהמכירות בעסק שלכם לא מספיק זורמות, זה המקום לעשות חושבים. 

חשוב שתפנימו כי לא כל מי שמוכר הרבה זה דווקא מי שנולד עם כישרון מכירות. אבל יחד עם זאת, חשוב לזכור שתמיד יש מקום לשפר את היכולת למכור יותר. 

הגדלת מכירות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

אילו דרכי מכירה קיימות? 

  • מכירה טלפונית – אחת הדרכים למכור מוצרים, היא להתקשר לחברים, חברים של חברים שכנים לשעבר, חברי ילדות, משפחה ועוד ולהציע להם את המוצרים שלכם. כאשר פונים לבן אדם באופן ישיר זה עשוי לגרום לו להרגיש תשוקה לרכוש את המוצר שלכם. חשוב לדעת שכדי להגיע לכמות של מכירות, חשוב לעשות הרבה מאוד טלפונים מדי יום. יש סטטיסטיקות שאומרות כמה עסקאות אמורות להיסגר בממוצע עבור כל מאה שיחות. כדי שתצליחו להתמיד בדרך מכירה זו, חשוב להקדיש לכך זמן מיוחד במהלך היום ולא לגרור את זה כל פעם למועד אחר. 
    חשוב מאוד לא ללחוץ על הלקוח, אלא להגיע מתוך מקום שאתם רוצים לעזור לו לפתור את הבעיות שלו. אם אתם לחוצים למכור, זה גורם ללקוח לסלידה מדרך המכירה ומהמוצר שלכם. 
  • מכירה באופן פרונטלי- להציע לאנשים מוצרים באופן פרונטלי, עלולה להיות דרך מכירה מאוד מאתגרת שמתאימה רק לאנשים בעלי אומץ. חשוב מאוד לעשות סימולציות מול חברים כדי שכאשר תגיעו לשיחת מכירה פנים אל פנים תדעו אילו מילים לשלוף כך שיעשו את העבודה. חשוב מאוד מצד אחד לא לדחוף מוצרים ללקוח, מצד שני להציע בלי לפחד מוצרים שיכולים לעזור לו לשפר את הרגשתו. חשוב מאוד להתיידד עם הלקוח ולא לתת לו הרגשה שאתם המוכרים והוא הרוכש. 
  • מכירה דרך דואר אלקטרוני- בשליחת דואר, אין לכם דרך לגרום ללקוח לרצות לענות לכם. באותה מידה שהוא יכול לקרוא את המייל הוא גם יכול להשליך אותו לספאם ברגע. לכן, חשוב מאוד להדגיש מבצע שאתם נותנים לו ברכישה מסוימת. לדוגמא ברכישת סט של… תקבל … במתנה. אנשים אוהבים לקבל מתנות. ואם הם גם צריכים לקנות את מה שאתם מציעים, אין סיבה שלא יבצעו את הרכישה שלהם דרככם. 

רוצים לדעת עוד על עולם העסקים והמכירות? הקליקו כאן לתזמון פגישה עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.