איך פותחים קיוסק ליד חוף הים?

בארץ קיימים מעל 8,000 קיוסקים. קיוסקים ליד הים הם מבוקשים יותר וגם יקרים יותר. אם אתם רוצים לפתוח קיוסק ליד היפם אתם חייבים לבדוק את מצב התחרותיות בחוף בו אתם מתכננים את העסק. הקמת קיוסק היא עסק מניב וכשהוא ליד הים הוא מבוקש עוד יותר. הכל כמובן בתנאי שאין תחרות גבוהה בחוף בו אתם מעוניינים להקים את הקיוסק. כאן תקבלו מידע על השלבים לפתיחת קיוסק על חוף הים.

מי קהל היעד?

  1. תיירים
  2. נופשים ומבקרים
  3. שוחים וגולשים בים

חשוב שתבינו את הפואנטה בהקמת קיוסק ליד הים. כל קיוסק רגיל לא יכול להפריז במחירים. אנשים ירתעו ויפנו למכולת זולה יותר. אבל כאן, כאשר אתם סמוכים לחוף ומציעים לאנשים מוצרים קפואים שאין להם דרך להשיג כרגע, אתם מפתים אותם בקלות. אין לכם מתחרים. כך שגם אם תפריזו במחיר, עדיין יהיו לכם לקוחות. הפינוק הזה של לשבת על החוף עם שלגון מפנק, יחייב את הנופשים לשלם גם מחיר מפולפל. והם לא יוותרו על כך.

קיוסק ליד הים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת קיוסק על החוף? 

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – אם אתם רוצים שהקיוסק שלכם יצליח ויכניס הרבה כסף, אתם צריכים לפנות לייעוץ עסקי. רק כך תדעו שאתם בכיוון הנכון. פתיחת עסק חדש זו השקעה עצומה. לא כל אחד פותח עסק גדול והסיבה לכך היא הסיכון וההשקעה הכלכלית הגדולה. לכן, חשוב מאוד שתפנו ליועץ עסקי. הוא יבנה עבורכם תוכנית עסקית שתכיל את כל מה שהקמת קיוסק דורשת. רק אחרי שאתם יודעים כמה אתם צריכים לשלם כדי להרוויח, אתם מוזמנים להמשיך הלאה.
  2. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. בדקו האם אתם נדרשים לאישור מיוחד מטעם העיריה במקום בו אתם מעוניינים להעמיד את העסק. יועץ עסקי מקצועי יעזור לכם.
  3. רכישת ציוד  – תדרשו למצוא מבנה מתאים להכנסת הציוד: מקפיאי ארטיקים, מקררים, מדפים, קופה ממוחשבת ועוד.
  4. תדרשו לקנות ביטוחי חובה – ללקוחות השוהים בבית העסק ולסחורה הקיימת (ביטוח צד ג וביטוח תכולה). לא חסר לאף בעל עסק לקבל תביעה מלקוח שהחליק בשטח העסק שלו…
  5. מיתוג ופרסום – כל עסק חדש, חייב להשקיע בפרסום. אבל אתם לא צריכים להשקיע בפרסום רב. עיקר הפרסום הוא הנגישות לחוף.

יועץ עסקי מומלץ לליווי הקמת קיוסק ליד החוף

רוצים לפתוח קיוסק ליד הים? אנחנו כאן בשבילכם. צוות המומחים שלנו בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים ילוו אתכם לאורך כל הדרך. אנו כבר ליווינו מאות עסקים מובילים להצלחתם המושלמת. אנו נעזור גם לכם לפרוח ולעסק שלכם להוביל. דברו איתנו כדי להתחיל בשינוי.