איך פותחים עסק של קלינאות תקשורת?

קליניקה לקלינאות תקשורת היא מבוקשת. גם התחרותיות בתחום לא גבוהה והביקוש גדול על ההיצע הקיים. אם יש לכם תעודת קלינאות תקשורת ואתם מעוניינים לפתוח עסק עצמאי, הגעתם למידע הנכון. כאן תקבלו מידע על השלבים להקמת עסק של קלינאות תקשורת. היועצים המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, מסבירים. 

מי קהל היעד? 

קלינאות תקשורת מסייעת למגוון רחב של קשיי דיבור, החל מילדים חנ"מ המתמודדים עם קשיי הגייה, דיבור לא ברור, אוטיזם, גמגום ואפילו עיכוב התפחותי ועד למבוגרים בעלי קושי שפתי, גמגום, צרידות ועוד.

מהם השלבים לפתיחת עסק של קלינאות תקשורת? 

 • לימודים – שלב זה הוא המשמעותי, המורכב, הארוך והיקר ביותר. כדי להיות קלינאי תקשורת, יש צורך להוציא תואר ראשון במכללה המוסמכת לכך. הוצאת תואר ראשון אורכת כארבע שנים (אם עברתם את כל המבחנים בזמן).

 • רישיון – כדי לעבוד כקלינאי תקשורת, חובה עליכם להשיג רישיון מטעם משרד הבריאות. קלינאי תקשורת המציג את עצמו כקלינאי תקשורת ללא רישיון, עלול להסתבך עם רשויות החוק.

 • רישיון עסק – כדי להתחיל להרוויח עסק בצורה חוקית, יש להירשם במס הכנסה כבעל עסק עצמאי וכן בביטוח הלאומי והמע"מ. שימו לב, גם אם אתם  לא מוכרים מוצרים, ולא נתקלים עם רשויות המס באופן תדיר, חשוב מאוד לפתוח עסק עצמאי.

 • יצירת קשרים – כדי להתחיל לעבוד כקלינאי תקשורת, נסו להגיע להסדר עם קופות חולים ומוסדות חינוך מיוחד. הורים המעוניינים לקבוע תור לקלינאי תקשורת לילדם, עלולים להמתין מספר רב של חודשים בתור. הביקוש הוא גדול. אם אתם מעוניינים לעבוד כעצמאיים, תוכלו לעבור לשני הסעיפים הבאים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

 • השכרת קליניקה – כדי להתחיל לקבל אנשים, תצטרכו להשקיע מראש בקליניקה מפוארת. אומנם מדובר בסיכון מסוים – אתם שמים כסף, עוד לפני שיש לכם לקוחות, אבל אין מה לעשות, לא תוכלו לעשות צחוק מעצמכם.

   

 • מיתוג ופרסום – כדי להגיע ללקוחות, תצטרכו להשקיע עשרות אלפי שקלים במיתוג ופרסום. המיתוג גורם לאנשים לחוש שמדובר בעסק אמיתי ומקצועי. והפרסום יעזור לכם להיחשף לכמה שיותר אנשים. תוכלו לפנות לצורך כך לסוכנות הפרסום המפתח דיגיטל.

   

 • ייעוץ עסקי – למה עסקים רבים בישראל נסגרים אחרי תקופה קצרה? מה גורם לבעלי עסקים להיות בקשיים כלכליים? ונשאל גם על הדרך החיוב – מה גורם לאנשים להצליח ולקצור רווחים בעסק עצמאי? ההבדל הוא קטן אך מהותי. המגזר העסקי מתחלק לשניים, אלו שפנו ליועץ עסקי ואלו שלא. כדי לנהל עסק בצורה טובה ולראות את הרווחים בעיניים, יש צורך להתנהל בצורה כל כך איכותית, שקשה מאוד להגיע אליה בלי ליווי מקצועי של יועץ עסקי. 

המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל לתת לכם יד. חברתינו מלווה כיום עשרות בעלי עסקים שהיו במצב של לשרוד את היום יום, ואחרי בניית תוכנית עסקית ואיזון פיננסי חכם, הגיעו למצב אידיאלי של עסק רווחי לכל דבר ועניין. כדי להקים עסק בצורה הנכונה ביותר, דברו עם היועצים העסקיים בחברתינו.