איך פותחים עסק של גרפיקה? 

שוק הגרפיקה נחשב לשוק תעסוקתי יציב שלא מושפע מתנודות שוק ההון. העבודה הגרפיקאית לא דורשת כוח פיזי והיא יכולה להתאים להרבה אנשים בעלי כישרון לעיצוב ויופי. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל להסביר לכם איך מקימים עסק של גרפיקה. 

מי קהל היעד שלכם? 

קהל היעד בתחום הגרפיקה הוא רחב ביותר. עליכם לבחור תחום התמקצעות ספציפי ובו לעשות את העבודה הטובה ביותר. 

  • צלמים – צלמי חתונות שיוצאים בכל ערב לשעות ארוכות של צילומים, ישמחו לספק לכם עבודה ולהיעזר בכם בעריכת אלבומי התמונות למשפחות החתנים והכלות. גם צלמי סטודיו וצלמי חוץ המתמחים בצילומי ילדים, צילומי מוצרים ועוד.

  • מוסדות – בכל תקופה מוסד חינוכי יוצא במבצע חדש בבית הספר, כדי לשפר את האווירה ולייעל את רמת התלמידים. בכל מבצע כזה נדרשות עבודות גרפיקה רבות. עיצוב שיכפולים, מודעות, הזמנות ועוד.

הקמת עסק של גרפיקה
  • מפיקי תוכניות – מפיקי תוכניות למוסדות ובתי ספר, צורכים עבודות גרפיקה רבות. כל מהלך בניית התוכנית מלווה בליווי גרפיקאי צמוד.

  • משפחות – מזכרות מבר מצווה, חתונה, הזמנות ואפילו ימי הולדת.

  • עיתונים ובעלי עסקים – עיתוני פרסומות מעסיקים גרפיקאי או עובדים עם גרפיקאי פרילנסר באופן קבוע. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת העסק? 

  1. פתיחת תיק עוסק פטור  – עליכם לדווח על פתיחת העסק למע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.

  2. בדיקת עלויות – כדי להקים את העסק תצטרכו מקום שקט לעבוד בו. אם אין לכם חדר פרטי תצטרכו לשכור חדר קטן למטרה זו. בנוסף תצטרכו מחשב בעל מעבד חזק המתאים לגרפיקה, תוכנות עריכה מתקדמות בעלות רישיון, כיסא ושולחן לעמדת עבודה. קחו בחשבון את העלויות הנלוות להשכרת מבנה – חשמל, מים וארנונה. מה שמייקר את הסיפור.

  3. בניית תוכנית עסקית – לפני הכל, חשוב לבדוק את כדאיות הקמת העסק עם יועץ עסקי מוסמך שיבנה לכם תוכנית עסקית מפורטת ומסודרת. התוכנית העסקית תפרט את שלבי הקמת העסק בצורה ברורה ומוגדרת בהתאם למצבכם הכלכלי. התוכנית העסקית גם עוזרת בניהול שוטף של העסק והיא הכרחית לצורך ניהול תקין של עסק. לבניית תוכנית עסקית עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, פנו אלינו.

  4. מיתוג ופרסום – כדי להגיע ללקוחות עליכם להשקיע הרבה מאוד במיתוג מקצועי וייחודי שיבדל אתכם מהמתחרים.

  5. במאמר מוסגר – אם יש לכם עבודה קבועה, אל תמהרו לעזוב אותה לטובת הקמת העסק. הכי חכם מצדכם יהיה להקטין את הסיכון בצורה דרסטית על ידי הוספת שעות עבודה בנוסף על שעות העבודה כשכירים. לאט אבל בטוח – זו הדרך הטובה ביותר להרבה מאוד אנשים. 

 

לקבלת ליווי בהקמת העסק מטובי המומחים בתחום, קבלו מאיתנו, חברת המפתח ללווי והקמת עסקים פגישת ייעוץ ראשונית. נשמח לסייע לכם.