איך פותחים עסק לסידור גבות? 

למדת לעצב גבות ויש לך את זה בידיים? את יכולה להתפרנס בכבוד מעבודה מבוקשת, קלה ונעימה. הקמת עסק לסידור גבות לא דורשת השקעה כספית גדולה, כך שגם אם אין לך כרגע כסף בצד, תוכלי להתחיל לעבוד כעצמאית. 

מהם השלבים להקמת עסק לסידור גבות? 

 • פתיחת תיק עסק – כדי להתחיל להרוויח כסף כחוק, עליך להירשם כבעלת עסק ברשויות המס המע"מ והביטוח הלאומי. למרות שתוכלי לקבל לקוחות בביתך ולעבוד בצורה לא חוקית, זה לא שווה לך. אם תעבדי בצורה מסודרת ומדווחת, תהיי זכאית לקבל חופשת לידה בבוא העת, מענקי קורונה (שלא יהיו).

 • השכרת מקום – מסדרות גבות רבות, מקבלות את הלקוחות שלהן בביתן. אם יש לך תנאים בבית לסטודיו נעים ופרטי, תוכלי לחסוך את עלויות השכירות. אבל אם לא, תצטרכי לחפש חדר קטן, נחמד, נעים ומאוורר כדי לקבל בו את קהל לקוחותיך בצורה שתכבד אותך ואת העסק שלך.

הקמת עסק של סידור גבות
 • רכישת ציוד – עליך לרכוש מיטת קוסמטיקה, כיסא עבודה בשבילך, מחמם שעווה, פינצטות, מספריים ועוד. לא מדובר בהשקעה גדולה, אך יש לקחת בחשבון את הוצאת רכישת הציוד כחלק מחישוב רווחיות העסק.

   

 • מחירון – מחירים לא נקבעים על פי מצב רוח. חשוב מאוד לקבוע מחירון קבוע לכל אחד ואחד מהשירותים שאת נותנת בסטודיו שלך. זה יתן תחושה של רצינות ומקצועיות ללקוחות שלך.

   

 • מיתוג ופירסום – כדי שיתחילו להתקשר אליך לקבוע תורים, עליך לצאת בקמפיין פרסום. בעסק של סידור גבות, זו ההשקעה הכספית הגדולה ביותר (פרט ללימודים) שאת עתידה להיתקל בה.

   

 • בניית תוכנית עסקית – פתיחת עסק היא לא בהכרח מניבה רווחים. כדי להיות בטוחה שאת עובדת בצורה יעילה והעסק משיג את הפוטנציאל הראוי לו, פני לייעוץ עסקי לבניית תוכנית עסקית מפורטת ומסודרת. תוכנית עסקית מקצועית תנחה אותך להתנהלות נכונה בעסק שלך ותגרום לרווחים להיות גדולים יותר.

   

רוצה לפתוח עסק ואת מרגישה שהבירוקרטיות הרבות מבלבלות אותך? אם את רוצה למצוא את עצמך מנהלת ברוגע ובשמחה את העסק הפרטי שלך, היעזרי ביועץ עסקי מומחה להקמת עסקים. מומחי המפתח ללווי והקמת עסקים, ישמחו לתת גם לך שירות. כדי להתקדם, דברי איתנו. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות: