איך פותחים עסק לטיולי ג'יפים?

מעוניינים להקים עסק לטיולי ג'יפים וחסר לכם מידע בנושא? ענף הפעילויות האתגריות בישראל מגלגל מיליונים מדי שנה. איך עושים את זה ומה צריך לדעת לפני שמקימים עסק לטיולי ג'יפים? כאן תקבלו מידע שיסייע לכם לגבש החלטה. יחד עם המומחים של המפתח ללוויו והקמת עסקים, תגיעו רחוק. 

 

לפני שאתם פונים להקים עסק לטיולי ג'יפים, חשוב לזכור, תחום זה מוגדר כתחום רווי. לפני שאתם מתחילים לשים כסף על עסק מעין זה, תתחילו בקטן ועם בוא ההצלחות, תגדילו את מימדי העסק יחד עם ההשקעה שלכם. חשוב מאוד להיות זהירים כאשר מדובר בתחום רווי. בנוסף, שימו לב שמדובר בתחום פעיל יותר בחודשים החמים של השנה, דבר שמגביל גם הוא את הסיכוי לפתח פרנסה בלעדית מעסק לטיולי ג'יפים. 

מי קהל היעד?

כל מטייל ממוצע מתעניין בטיול ג'יפים. אתם יכולים להתמקד בקהל מבוגרים ומשפחות ואתם גם יכולים לפנות למלונות, בתי הארחה ומקומות אירוח ליצירת שיתופי פעולה מניבים. מוסדות חינוך ומחלקות תרבות גם הן יכולות להתעניין בטיולי ג'יפים כאטרקציה.

מהם השלבים להקמת עסק לטיולי ג'יפים? 

  • בניית תוכנית עסקית – כאשר בונים תוכנית עסקית, יש לקחת בחשבון שיכול מאוד להיות שלא תצליחו להגיע לכמות גדולה של לקוחות. אל תשלו את עצמכם, למרות שיש לכם הרבה רצון טוב, זה לא המדד להצלחה בהמשך. יש לכתוב תכנית עסקית רלוונטים לנתונים בשטח. תמיד חשוב להיערך למצב של מחסור בלקוחות.
  • רשיונות – עליכם לקבל רישיון על פתיחת העסק. הרישיון מתקבל לאחר פתיחת תיק במס הכנסה, הביטוח לאומי והמע"מ. אם אתם נהגי ג'יפים, אין צורך ברישיון ייעודי, אבל אם כחלק מתפקידכם כנהג גי'פ אתם גם מדריכי טיולים, תצטרכו לקבל רישיון ייעודי ממשרד החקלאות.
  • רכישת ג'יפ – חשוב מאוד לברר עם נהגי ג'יפים ותיקים, מהו הג'יפ המומלץ לעסק כזה. 
  • רכישת פוליסות ביטוח – עליכם לפנות לסוכן ביטוח על מנת שישיג עבורכם כמה הצעות מחיר מכמה חברות ביטוח. תפקיד הסוכן הוא להוזיל לכם את עלויות הביטוח עבור הפוליסות המקיפות ביותר. רכישת ביטוח בעסק כזה היא קריטית, אף נהג ג'יפ לא מעוניין למצוא את עצמו נתבע על חבלה בג'יפ…
  • מיתוג ופרסום – מכיון שמדובר בשוק רווי, ככל שתפרסמו יותר, כך הסיכוי שלכם להגיע ליותר ויותר לקוחות, ילך ויגדל. איך מפרסמים? רק בהתאמה לתוכנית העסקית שלכם. כחלק מבניית התוכנית העסקית תחליטו מה התקציב שאתם מקדישים לקמפיין הפרסום שלכם. פנו למומחים של המפתח דיגיטל שיתנו לכם את מעטפת השירותים המושלמת לבעלי עסקים – בניית אתר אינטרנט, עיצוב לוגו, תחזוק אתרים, כתיבת תוכן ועוד.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

טיפ קטן לפני שאתם יוצאים לדרך

כדי לגרום ללקוחות להימשך עליכם כפרפרים אל האור, עליכם לחפש נקודה ייחודית שתבדל אתכם מהמתחרים. נקודה זו רלוונטית לגבי כל עסק בכל תחום שהוא, אבל כאשר אנחנו מדברים על עסק לטיולי ג'יפים, מדובר במשימה הגיונית. תחשבו על זה. 

הכירו את המומחים של המפתח ללווי  והקמת עסקים שיתנו לכם יד ויובילו אתכם מהשלבים הראשונים של ליטוש הרעיון, ועד לשלבים המעשיים של ניהול העסק השוטף בפועל. כדי להקים עסק בהצלחה, דברו איתנו.