איך פותחים עסק להתקנת תריסים חשמליים?

תריסים חשמליים הפכו לקבע בכל בית חדש. גם בבתים ישנים שעוברים שיפוץ קל. במקרה שמעוניינים לעשות ביטוח תכולה ואין סורגים בכל חלונות הבית, תריסים חשמליים מספיקים מבחינת חברת הביטוח בגלל העוצמה והאיכות שלהם להגן על הבית, לא רק מקרני השמש. גם אם לא עושים תריסים חשמליים בכל הבית, לכל הפחות ביציאה לגינה או למרפסת הבית מתקינים תריס חשמלי. 

מי קהל היעד של מתקיני תריסים חשמליים? 

בעלי בתים פרטיים ובעיקר קבלנים ויזמים. גם הקבלנים שאינם מקפידים על סטנדרט בניה גבוה, לתריסים חשמליים ביציאה למרפסת, מרבית הקבלנים דואגים. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים בהקמת עסק להתקנת תריסים חשמליים? 

  • התמקצעות בהתקנת התריסים – גם אם יש לכם ידיים טובות והרבה מאוד כח, זה לא אומר שאתם יודעים להתקין תריס חשמלי. חשוב ללמוד את המקצוע טוב. תוכלו לעבוד אצל מתקין ללימוד הטכניקות הנדרשות.
  • התקשרות עם ספקים – בחירת הספק היא נקודה קריטית המשפיעה בצורה ישירה על הרווחים שלכם. כל ספק מוכר את סחורת היבוא שלו במחיר אחר. הבדלים קטנים עלולים להיות מרחיקי לכת בחישוב החודשי. עריכת סקר שוק ועמידה על המקח תעזור לכם להשיג את הסחורה הטובה במחיר המשתלם ביותר.
  • ביטוח – המחסן בו תעמידו את התריסים לפני התקנתם, שווה מדי הרבה כסף. חשוב מאוד לבטח את התכולה בפוליסת הביטוח המקיפה ביותר. אם יש לכם עובד, תצטרכו לדאוג לבטח גם אותו על כל צרה שלא תבוא.
  • פרסום – כעסק מתחיל, תצטרכו לעבוד על תשתיות הפרסום שלכם – מיתוג, קו עיצובי אחיד, בניית אתר, דף פייסבוק וכו'. פנו למפתח דיגיטל שיתנו לכם את כל העבודה תחת קורת גג אחת.
  • בניית תוכנית עסקית להתקנת תריסים חשמליים – כחמישים אחוז מהעסקים שנפתחים, נסגרים מדי שנה. למה זה קורה? בגלל חוסר תכנון ואי הבנת המפה. תוכנית עסקית המטרה שלה היא להפוך את כל הפרטים הקטנים לבולטים ומובנים. התוכנית העסקית היא המפה שתנחה אתכם כמה כסף להשקיע, מאיפה לגייס אותו, אילו פעולות מיותרות, ואילו קריטיות לצורך ניהול תקין של העסק. בלי תוכנית עסקית, הסיכוי לפשוט רגל, הוא 50%!

איך בונים תוכנית עסקית? פונים לחברה לייעוץ עסקי לעסקים בהקמה. אצלינו היועץ העסקי יבנה עבורכם תוכנית עסקית הממפה באופן מדויק את כל נתוני העסק. מציבה מטרות עסקיות ומובילה להצלחה.  

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לליווי עסק בהקמה?

חסכתם חיפושים! חברת המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. יועצי החברה מינפו עסקים רבים להצלחתם. עכשיו כל זה קרוב אליכם מתמיד. גם אתם יכולים להצליח! חולמים לקבל את כל השירות במקום אחד? גם תכנון פיננסי, גם ייעוץ עסקי, גם בניית אסטרטגיית שיווק, בניית אתר וכו'?  אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים ראינו את הצורך של בעלי עסקים לרכז את כל הצרכים שלהם למקום אחד, ולכן הקמנו מחלקת דיגיטל המקבילה למחלקת הייעוץ העסקי. כך אנו מצליחים להעניק ללקוחותינו מעטפת שירותים מקיפה וטובה. שריינו כבר עכשיו פגישה ללא עלות.