איך פותחים עסק להשכרת שמלות אירועים?

השכרת שמלות אירועים ונשף היא עסק רווחי. אם יש לכם ראש של מעצב אופנה, תוכלו להקים עסק של השכרת שמלות לשושבינות, למחותנות ולכל מי שסביב החתן והכלה. רכישת שמלה לאירוע חד פעמי נחשבת לצעד פחות חכם. גם אם מבחינה כלכלית השכרת שמלה עולה כמעט כמו רכישת שמלה, אין מה לעשות עם השמלה לאחר האירוע ובדרך כלל היא רק תופסת מקום כלל לא מיותר בארון. לכן מרבית הנשים מעדיפות לשכור שמלה. איך מקימים עסק של השכרת שמלות לאירועים? המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מדברים על זה. 

מי קהל היעד? 

כאשר מקימים סלון להשכרת שמלות ערב, חשוב מאוד להתמקד בקהל היעד אליו מעוניינים להגיע. כלומר, עליכם לתפור שמלות אירועים או לנשים בנות ונערות. אם תציעו את כל המגוון, תוכלו להגיד שיש לכם שמלות לכל הגילאים במקום אחד. ברגע שתתפרו שמלות לכל הגילאים, תוכלו להוציא משפחה שלמה עם סט זהה לחתונה, דבר שיעלה את הביקוש של השכרת השמלות שלכם. אבל קחו בחשבון, זה ידרוש יותר משאבים. תפרו גזרות מתאימות לקהל היעד. לדוגמה, אם אתם פונים לקהל הדתי השמלות תהיינה חייבות להיות צנועות יחד עם זה שהן חייבות להיות מלאות סטייל ושיק.

שמלות כלה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהן עלויות המימון לפתיחת עסק של השכרת שמלות? 

כדי לפתוח עסק של השכרת שמלות, תצטרכו להשקיע בכמה דברים: 

  • בדים – רכישת בדים ובעיקר בדים לבגדי אירועים, היא רכישה יקרה, ומדובר בהשקעה לכל דבר ועניין. 
  • זמן – זמן שווה כסף. תצטרכו להשקיע זמן בתפירת שמלות כדי למלא את המלאי. כל עוד אין לקוחות, אין צורך בכוח עזר, אבל עם הזמן ועם בוא הלקוחות, יתעורר הצורך בגיוס עוד עובדות בתפירה גיהוץ וכדומה. 
  • מקום – השכרת נכס והתאמתו לצרכים של סלון שמלות אירועים. חלל ריק, מתלים, מראות, חדרי מדידה, תאורה, שירותים וכל מה שצריך. 
  • מיתוג ופרסום – עסק של השכרת שמלות יכול גם לעבור מפה לאוזן, אבל אין מצב שהשיווק יתבסס רק על זה. חשוב מאוד למתג ולפרסם את העסק כדי להגדיל את כמות הלקוחות ורווחיות העסק. 
  • ביטוח – שמלות אירועים עלולות להיגנב, להישרף ולהינזק במהלך האירוע עצמו. כדי להגן על הסחורה שלכם, חובה לרכוש את פוליסות הביטוח המתאימות. 

לפני שאתם מקימים עסק משלכם, אתם חייבים לפגוש יועץ עסקי מקצועי שימפה  יחד איתכם את הנתונים ויבדוק את הכדאיות הכלכלית להקמת העסק. כי לא כל הקמת עסק היא רווחית ולא כל עסק רווחי יהיה רווחי לכל אחד בכל מקום… חייבים למפות את הנתונים ולבנות תוכנית עסקית למינוף ולקידום העסק. לצורך כך אתם צריכים יועץ עסקי מומחה כמו שתפגשו בחברתינו, חברת המפתח לליווי והקמת עסקים.

איזה יועץ עסקי מומלץ לליווי עסק להשכרת שמלות?

הגעתם למקום הנכון! המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, כאן לשרותכם. אנו מתמחים בליווי עסקי בשלב הקמת העסק, בניהול משברים וגדילה עסקית. אנו ניתן לכם יד ונתכנן יחד אתכם את העתיד משלב היצירה ועד השלב הביצועי הרווחי. כי אם כבר מקבלים ייעוץ, למה לא לקבל אותו מהטובים בתחום? תנו לנו לסייע לכם.