איך פותחים עסק להשכרת סגווי והדרכת קבוצות בשטח?

הרעיון להקים עסק להשכרת סגווי והדרכת קבוצות בשטח הוא רעיון עסקי לא רע. כאן נסקר בקצרה מה צריך כדי להקים עסק כזה. אל תשכחו לבדוק את כדאיות העסק לפני שאתם מתחילים להשקיע בו. 

מי קהל היעד של עסק להשכרת סגווי והדרכת קבוצות בשטח? 

 • מוסדות – מדובר בקהל יעד ענק וכמעט אין סופי. תחשבו על זה שבכל עיר קיימים עשרות בתי ספר ומוסדות חינוך. כל מוסד נוהג לצאת ליום שדה באמצע שנה ולטיול שנתי, דבר שמגדיל את קהל היעד שלכם בצורה אדירה ובלתי מוגבלת. כדי לא לפספס אף מוסד, עליכם לפרסם במקומות המיועדים לפרסום עבור מוסדות.

 • משפחות – בימי הקיץ, חול המועד ובכל הזדמנות משפחות מחפשות לאן לצאת. אם החוויה שאתם מציעים, שווה, קהל היעד הזה גם אמור לתפוס לכם הרבה מהלו"ז. 
הקמת עסק של השכרת סגווי והדרכה בשטח

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהן העלויות של הקמת העסק? 

 • רכישת ציוד – עלות של סגווי איכותי אחד מגיעה ל – 3,500 שקלים. עריכת סקר שוק מעמיק לפני רכישת סגווי עשויה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף. הנחה של כמה שקלים על כל סגווי עלולה להפוך את ההשקעה שלכם לאטרקטיבית יותר.

   

 • גיוס עובדים – כדי לרכב על סגווי יש לעבור הדרכה ראשונית על ידי מדריך. כאשר מגיעות קבוצות גדולות, עליכם להעמיד בשטח מדריכים, ואחרי שכל הקבוצה מאומנת ברכיבה על סגווי, אפשר לצאת אל השטח.

   

 • ביטוחים – מדובר בציוד יקר שנתון בכל רגע לפגיעה. כאשר רוכב לא מנוסה עולה על הסגווי, הסיכוי שהוא יפול ממנו ויפגע בסגווי, גבוה מאוד. שימו לב לרכוש מעבר לביטוחי חובה, גם ביטוחים משלימים על כל צרה שלא תבוא.

   

 • פתיחת עסק – דווחו על פתיחת עסק ברשויות המס, במע"מ ובביטוח לאומי.

   

שימו לב. הדרכת קבוצות רוכבים מתחילות בשטח פתוח עם סגווי, עלולה להיות מסוכנת. לכן, בעת רכישת הסגווי, תוכלו לבקש מספק הסגווי שיתכנת את הסגווי המוצע למטיילים, כך שיגיע עד גובה מוגבל של מהירות, ולא תהיה להם אפשרות להגדיל מהירות. למדריכים תוכלו להשאיר את הסגווי עם מהירות גבוהה. 

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לעסק בהקמה?

אין לכם מושג מאיפה להתחיל? מרגישים מבולבלים? הכירו את המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד בשלבי הקמת העסק שלכם. איתנו עוד תגלו שהקמת עסק עצמאי היא לא כל כך מפחידה כמו שזה היה נראה קודם… נשמח לעמוד לשירותכם.