איך פותחים עסק להשכרת אטרקציות ושולחנות משחק לאירועים?

כל אירוע מרשים בו ילדים הם מבין המשתתפים, מתכבד לארח אטרקציות לילדים (ואפילו למבוגרים). ענף האטרקציות לאירועים הוא רחב והוא כולל מתקני מתנפחים, עמדות מולטימדיה, שולחנות  הוקי, פינג פונג, סנוקר, עמדות צילום נייד, תאורה, סאונד וריקודים וכל מה שנראה לכם מתאים לאירוע מקפיץ ומלהיב. כדי להקים עסק כזה חייבים קודם לסקור את נתוני השוק, לבדוק את רמת התחרות ואת רמת הפוטנציאל. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מנגישים כאן מידע לכל המעוניין. 

מי צריך אטרקציות לאירועים? 

באופן כללי, כל בעל אירוע ישמח להשכיר אטרקציות לאירוע שהוא עורך. כדי לפנות לקהל יעד מסוים עליכם להיות ממוקדים. מהם האטרקציות שברצונכם להשכיר? האם רק לילדים או גם למבוגרים? נסו להגדיר כמה שיותר את קהל היעד שלכם. זה יעזור לכם ברכישת המלאי, בשיווק נכון, בהגעה לקהל היעד וזה עוד לא הכל. 

איך לפתוח עסק של השכרת אטרקציות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

אילו אטרקציות משכירים לאירועים? 

משחקי חשיבה משותפים. 

עמדות מולטימדיה. 

שולחנות משחק כמו פינג פונג, הוקי וכדומה. 

מתקני מתנפחים.

עמדות ניידות לצילום.

ועוד כיד הדמיון עליכם (נסו לפתח אטרקציה שתהיה ייחודית לכם). 

מהם השלבים בפתיחת עסק להשכרת אטרקציות לאירועים? 

  • בדיקת עלויות וגיוס מימון – הקמת עסק דורשת השקעה כספית. לפני שאתם מתחילים להוציא כסף על רכישת ציוד ומלאי לעסק, חשוב לגשת ליועץ עסקי שיתכנן יחד אתכם את הצעדים הפיננסים הנכונים עבורכם. אם אתם משקיעים כסף שאין לכם, המצב מצריך חשיבה מחודשת. כל עסק יכול להיתרם מייעוץ עסקי. אבל עסק בהקמה חייב ייעוץ עסקי מומחה במיוחד. פנו ליועץ עסקי מומחה לבניית תוכנית עסקית שתבדוק את כל פרטי המידע הטכני לגבי העסק שלכם. שלבים, עלויות לפרטי פרטים, מטרות עסקיות וכדומה. עסק שפועל בחוכמה ונעזר בליווי עסקי מתמיד, לא נופל לפשיטת רגל.
  • פתיחת עסק – על מנת לפתוח עסק בצורה חוקית ולהיות עוסק מורשה, או פטור, עליכם לפתוח תיק ולהגיש את המסמכים הנדרשים לרשויות החוק. עוסק פטור צריך לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. שלב זה מורכב מבירוקרטיות ומומלץ לעבור אותו בליווי צמוד של יועץ עסקי של חברת המפתח לליווי והקמת עסקים העובד בשיתוף רו"ח.
  • השכרת שטח אחסון – האטרקציות תופסות שטח, מסכי מחשב גדולים, שולחנות, כסאות שונים וכו'. אינכם צריכים להשכיר חנות, אבל שטח פיזי לאחסון הציוד, ודאי שכן. על מנת לחסוך עלויות, חפשו שטח במיקום לא יקר ופחות מרכזי.
  • רכישת ציוד – רכישת האטרקציות עצמם. אחרי שפילחתם את קהל היעד שלכם, ערכו את רשימת המתקנים וציוד שברצונכם להציע. שימו לב, לפני שאתם רוכשים מתקנים, נהלו משא ומתן ובדקו עלויות אצל מספר ספקים. העלויות גם ככה לא זולות ואתם יכולים לגלות פערים משמעותיים.
  • ביטוח – בטחו את הציוד על מנת למנוע מקרים של הפסדים, גנבות וכו'. כאן חשוב לרכוש גם ביטוח למקרה בו מישהו ניזוק ממתקן שלכם. אל תישארו חשופים לתביעות. בטחו את עצמכם מכל כיוון אפשרי.

יועץ עסקי מומחה לליווי עסק להשכרת אטרקציות לאירועים?

עם היועצים העסקיים המומחים שלנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים, הכל נראה אחרת. תנו לנו לסייע לכם. נבנה לכם תוכנית עסקית מדויקת, נציב יחד איתכם מטרות עסקיות בהתאם לנתונים ולרצונות וכך הדרך להצלחה תתחיל בקלות. דברו איתנו. כי מגיע לכם להנות מעסק מרוויח ומצליח.