איך פותחים עסק להשכרת אביזרים לבר מעוצב ושולחנות מתוקים?

השכרת מוצרים ואביזרים לבר, יכולה להיות רעיון עסקי מצוין עבור מי שמחפש להקים עסק צדדי ומכניס. מי קהל היעד? מהם השלבים להקמת השכרת אביזרים? המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים. 

מי נזקק לשירות השכרת אביזרים לבר? 

אירוסים, חתונות, ערבי גיבוש, בר מצוות, שבתות חתן ועוד. אירועים אלו הם רק חלק מרשימה ארוכה של אירועים המצריכים השכרת אביזרים לבר מעוצב. רוב האנשים יעדיפו להשכיר אביזרי בר ולא לרכוש מוצרים גדולים ומיותרים. כדי להצליח להשכיר אביזרי בר ולייצר הכנסה מספקת, תצטרכו להשקיע רבות בפרסום ולהיכנס למודעות הציבורית.

השכרת אביזרים לבר

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת השכרת אביזרים לבר מעוצב? 

  • רכישת מלאי – כדי להתחיל לפרסם ולפתוח השכרה רשמית של מוצרי בר, יש צורך לרכוש מוצרים שונים כמו עגלת תה, מגשים, מגשי מראה מסוגננים להנחת עוגות מרשימות, מעמדים ליינות, מעמדים שולחניים ועוד. כדי להפוך את ההשכרה שלכם לעסק אטרקטיבי, תצטרכו לחדש את המלאי ולעדכן אותו.
  • בדיקת עלויות – לפני הכל חשוב לזכור שהקמת עסק עולה לא מעט כסף. חשוב לבדוק את העלויות שידרשו במהלך הקמת העסק. בעסק של השכרת מוצרי בר העלויות אינן נחשבות לגבוהות במיוחד. האביזרים אינם עולים הון אבל יש בהם בלאי גבוה. פרט לאביזרים עליכם למתג את העסק ולהתחיל בקמפיין פרסומי.
  • רכישת הציוד – מכיוון שאתם רוצים שההשכרה שלכם תהיה מגוונת, עליכם לעמול על רכישת ציוד מקורי ומעניין. לשם כך תצטרכו לנסוע לירידים, תערוכות, חנויות ומקומות בעלי פוטנציאל.

שוקלים ברצינות לפתוח עסק של השכרת מוצרים לבר? המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל לתת לכם יד ולתכנן איתכם עתיד עסקי וכלכלי. אנו מתמחים במתן ייעוץ עסקי מקצועי וכן בבניית תוכניות עסקיות לעסקים בהקמה. נשמח להכיר גם אתכם.