איך פותחים עסק להפקת אירועים וחתונות?

אם יש לכם כושר ארגוני יוצא דופן יחד עם אנרגיות ממריצות, אתם יכולים לגלם מקצוע אחד בשלמות מקסימלית – הפקת חתונות ואירועים. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים. 

מה תפקידו של מפיק אירועים? 

מפיק חתונות לדוגמה, לוקח על עצמו את כל העול הטכני של החתונה, על מנת שלהורים ולמלווים של החתן והכלה תהיה אפשרות לשמוח בלב רגוע מבלי להסתכל על השעון בכל דקה נתונה. 

קחו לדוגמא את הנושא של סידור מקומות לאנשים. בעלי האולם דורשים על כל שולחן נוסף שנפתח לצורך קבלת קהל, תשלום מכובד נוסף. להורים אין ראש לזה בזמן החתונה, אבל ממש חבל על הכסף. מפיק חתונות מסדר את מקומות הישיבה בשעת מעשה ותוך כדי הסעודה, על מנת למנוע פתיחה של עוד שולחנות. ברוב המוחלט של המקרים, הוא חוסך הרבה מאוד כסף להורים. 

נקודה נוספת שהמפיק לוקח עליה עול – החופה. בשעת החופה יש צורך להביא את הכתובה, טבעת, כוס לשבירה, יין ועוד. ברגע ששכרתם את שרותיו של האמרגן, אתם מורידים מעליכם את עול הסידור והניהול הטכני. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מי קהל היעד של מפיקי אירועים וחתונות? 

חתנים וכלות, הורים המחתנים את ילדיהם וכל מי שמלווה חתן וכלה ביומם המרגש. גם בעלי שמחה אחרים כמו הורים העורכים ברית/ה, בר/ת מצווה, פדיון הבן, חינה וכדומה. 

מהם השלבים בהקמת עסק שלהפקת אירועים? 

  • בניית תוכנית עסקית – לפני שאתם יוצאים בפרויקט של הקמת עסק, עליכם לוודא שהעסק הזה אכן רווחי ויש לכם תוכניות הגיוניות להגיע ממנו להכנסה חודשית גבוהה. איך בודקים את זה? על ידי בניית תוכנית עסקית. התוכנית העסקית נותנת מענה על כל שלבי הקמת עסק וניהולו השוטף. בלי תוכנית עסקית, לא מקימים עסק. איך בונים תוכנית עסקית? עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים.
  • פתיחת עסק ברשויות המס המע"מ והביטוח הלאומי – במדינת ישראל, כל בעל עסק צריך לקבל רישיון של בעל עסק. ישנם עסקים הדורשים רשיונות נוספים וייחודיים לתחומם, הקמת עסק של הפקת אירועים לא תדרוש ממכם רישיון נוסף.
  • רכישת ציוד – כחלק מארגון חתונות ואירועים, עליכם להביא אביזרים שונים לאירוע – זיקוקים, שקיות ממתקים לילדים ועוד.
  • מיתוג ופרסום – כדי להיות נוכח בשוק החתונות ולקבל פניות מלקוחות, עליכם למתג את עצמכם בצורה מקצועית ומשכנעת. על מנת להיות נוכחים בעולם הדיגיטלי, חשוב מאוד להקים אתר אינטרנט שנמצא באופן קבע באוויר ואינו דורש תחזוקה יומיומית ותשלום קבוע לגוגל. איך עושים את זה? עם מחלקת הדיגיטל של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים. 

 

יועץ עסקי מומלץ לליווי עסק להפקת אירועים?

הגעתם למקום הנכון! בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים תקבלו מענה מקצועי, יעיל וממוקד. תנו לנו לסייע לכם להפוך את החלום למציאות.