איך פותחים עסק להפעלת קבוצות תמיכה להורדה במשקל?

בעלי הכשרה בבריאות ותזונה? רוצים להתקדם הלאה ולפתוח עסק עצמאי להפעלת קבוצות תמיכה לירידה במשקל? המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם עם כל המידע העסקי הנחוץ.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק להפעלת קבוצות תמיכה לירידה במשקל? 

 • בדיקת עלויות וגיוס מימון – כדי לפתוח עסק חדש צריך להשקיע הרבה כסף. לא כול יום פותחים עסק עצמאי ולכן חשוב מאוד לפנות לייעוץ עסקי מקצועי. כך תדעו שאתם פותחים עסק בתחום משתלם וכדאי. השקיעו בייעוץ עסקי של מקצוענים בתחום. כך תהיו רגועים.

 • דיווח לרשויות כחוק – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.


 • תדרשו להשקיע בהשכרת מקום מתאים. ומדובר בהשקעה גדולה. חשוב שתשקיעו בחדר יפה, מאיר עינים עם השראה המעניקה מוטיבציה.

   

 • רכישת ציוד  – משקל, כסאות, סרט מידה וכל מה שתצטרכו.

   

 • רכישת ביטוחי חובה – תדרשו לרכוש פוליסת ביטוח למקום וללקוחות שלכם.

   

 • מיתוג ופרסום – חשוב מאוד להשקיע בפרסומת איכותית שתמשוך את הקהל. 

תזונה נכונה לא קשורה דווקא לציבור בעל עודף השומנים. גם אנשים בעלי משקל נמוך או ממוצע יכולים לפנות אליכם. כל מי שרוצה למצוא את עצמו חי באורח חיים איכותי ובריא יותר, יפנה אליכם. אם רק תפרסמו את עצמכם כמו שצריך. העלויות העיקריות בעסק כזה הן על מיתוג ושיווק נכון.

רוצים לפתוח עסק של קבוצת תמיכה להורדה במשקל, אבל אתם לא מעוניינים למצוא את עצמכם אחרי תקופה נוחלים הפסדים? אנחנו כאן בשבילכם. צוות המומחים של ליווי והקמת עסקים ילוו את העסק שלכם מהתחלה ועד הסוף. אנו נבנה עבורכם תוכנית עסקית מפורטת עם כל מה שאתם שואפים במסגרת התוכנית. אנו מתמחים בייעוץ עסקי לעסקים בהקמה ובכל שלב. מוזמנים להרוויח מהמקצועיות שלנו.