איך פותחים עסק להנהלת חשבונות?

צברתם ניסיון כשכירים בהנהלת חשבונות, הלקוחות תמיד מרוצים מהשירות שלכם ואתם מעוניינים להתקדם? כאן תקבלו מידע על הדברים שיש לבצע כדי להקים משרד עצמאי להנהלת חשבונות.היועצים העסקיים בחברת המפתח מסבירים על שלבי הקמת העסק. 

מי קהל היעד שלכם? 

  • עוסקים מורשים – עסק מורשה המנפיק תלושי משכורת לעובדים, חייב ליווי צמוד של הנהלת חשבונות. קהל היעד הזה רחב מאוד וכמעט אין סופי.
     
  • עוסקים פטורים – שכירים רבים המעוניינים לתת שירותים באופן עצמאי במקצועות שונים, מצהירים על הקמת עסק בעל הכנסות נמוכות. גם הם נדרשים לדווח כחוק לרשויות המס.

קחו בחשבון שפחות משתלם לעבוד רק עם עוסקים פטורים כי בסך הכל התשלום תמורת השירות שאתם נותנים להם הוא לא יותר מאלפיים שקלים שנתיים. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת עסק להנהלת חשבונות? 

  • בניית תוכנית עסקית – ראשית, בונים תוכנית עסקית. לפני שאתם עוזבים את העבודה בה אתם עובדים כשכירים ולפני שאתם מתחילים להשקיע כסף בהקמת עסק עצמאי, חשוב להבין האם הקמת העסק שווה מבחינה כלכלית. איך עושים את זה? על ידי בניית תוכנית עסקית מפורטת. הסטטיסטיקות העולמיות מוכיחות: בעלי עסקים שהקימו עסק בעזרת ליווי מקצועי של יועץ עסקי שעזר להם לבנות תוכנית עסקית נכונה ולערוך סקר שוק מקיף, הצליחו ושגשגו בעולם העסקי.

  • רשיונות – בישראל יש צורך ברישיון על מנת להקים עסק. את הרישיון משיגים לאחר שמצהירים בביטוח הלאומי, ברשויות המע"מ ומס הכנסה על כך שאתם מתכוננים להקים עסק. מנהל חשבונות לא מורשה להיות עוסק פטור בשל הגדרת משרה זו כמקצוע חופשי. תצטרכו להגיש את כל המסמכים הנדרשים לקבלת תעודת עוסק מורשה.

  • משרד – כדי לעבוד בצורה מסודרת ולהעסיק עוד עובדים בהמשך, יהיה עליכם לשכור משרד מתאים. במשרד תוכלו גם לקבל לקוחות המעוניינים להיפגש איתכם.

  • רכישת ציוד – כדי להקים משרד רכשו את הציוד הנדרש: מחשב + תשתית אינטרנט + התוכנה עליה אתם עובדים, טלפון משרדי, כיסא ועמדה לעבודה ועוד. ערכו רשימה מקיפה ובדקו את עלויות רכישת הציוד.

  • גיוס לקוחות – כדי לעבוד בהנהלת חשבונות, אתם צריכים לקוחות. אם יש בעלי עסקים שמכירים אתכם, עליכם לספר שאתם מתכוננים להתחיל לעבוד כעצמאים ולספר עליכם. 

טיפ – אם אתם עובדים במשרה מסודרת, אל תעזבו ביום אחד את העבודה, בתחילה תוסיפו לעצמכם שעות עבודה עצמאיות בערבים, וכך בהדרגה תנסו לקצץ בשעות העבודה. רק כאשר אתם בטוחים בהכנסה שלכם תעזבו את העבודה. לא בכל הקמת עסק זה מתאפשר, אבל בעסק של הנהלת חשבונות זה מתאפשר וחבל לא לנצל את האופציה המצוינת והרגועה הזו. 

הכירו את המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד בתהליך הקמת העסק. כי בהקמת העסק צריך אסטרטגיה כדי להצליח. אנו מלווים עסקים בתחומים שונים ומגוונים מאוד להצלחה שלהם. כל מה שאתם צריכים כדי להיעזר בנו זה לקבוע פגישה ראשונית ללא עלות. 

למה אתם מחכים?