איך פותחים משרד להנפקת אזרחות?

אם יש לכם תעודת אזרחות, ואתם מחפשים תחום התמקצעות לעבוד בו, תוכלו לפתוח משרד להנפקת אזרחות. בימינו, כל אחד שיש לו סבא שעלה מחו"ל מעוניין לסדר לעצמו אזרחות חוץ. באמצעות אזרחות ניתן לקבל מענקים שנתיים על כל אחד מהילדים, בנוסף לכך בתקופת השיא של הקורונה, בעלי אזרחות אמריקאית לדוגמה, קיבלו את כל מענקי הקורונה שהועברו לאזרחים האמריקאים. בקיצור, הרבה פעמים העניין ממש שווה. אזרחות באחת ממדינות אירופה יכולה לאפשר מגורים במדינה בה יש לכם אזרחות, אפשרות להשקיע בנדל"ן בחו"ל, אפשרות לעובד בתחומים שונים בחו"ל וגם לקבל סבסוד ממשלתי ללימודי אקדמאים בחו"ל. 

מה תצטרכו כדי להנפיק אזרחות? 

 • עצבי ברזל – תהליך הנפקת אזרחות הוא תהליך בירוקרטי ארוך ומתיש. קחו בחשבון שזה מאפיין את העבודה. בדקו האם אתם מסוגלים לזה מבחינת תכונות האופי שלכם. אחרי הכל ולפני הכל, אתם צריכים לאהוב את העבודה שלכם.

   

 • שפה – כדי להנפיק אזרחות עבור הלקוחות העתידיים שלכם, עליכם להיות דוברי שפת המקום. השפה צריכה להיות עשירה וגבוהה ולא רק שפת המקום המדוברת, על מנת שתוכלו למלא את המסמכים והטפסים הרלוונטים.
הנפקת אזרחות
 • עורך דין מלווה – בעיקרון כל אחד יכול להוציא לעצמו אזרחות (כמובן רק מי שזכאי), אבל יש צורך בליווי עורך דין בחלק משלבי התהליך. כדי להקים משרד להנפקת אזרחות, הדבר הבסיסי ביותר, הוא שתהיו בעלי תעודת עורך עדיף נוטריוני או לחילופין תחתמו חוזה עם אחד כזה.

   

 • יצירת קשרים – כדי להוציא אזרחות לאנשים מישראל במדינות זרות באירופה תצטרכו איש קשר במדינה האירופאית. יצירת קשרים היא שלב חשוב ומרכזי מאוד במהלך בניית עסק של הנפקת אזרחות. איש הקשר יוכל לעזור לכם מאוד בתהליך הנפקת האזרחות ולקצר לכם את ההליכים הארוכים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים הטכניים להקמת משרד להנפקת אזרחות? 

 • השכרת משרד – חשוב להיות נגישים ולוודא שיש תחבורה לאזור המשרד שלכם וכמובן חניה בשפע. 

 • מיתוג ופרסום – כדי להתחיל לפרסם ולהתקבל בציבור כאנשים אמינים, עליכם למתג את העסק שלכם בצורה שתשדר את המקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. כדי לעבור שלב זה בהצלחה, אנו ממליצים לכם לפנות למשרד פרסום מקצועי שיעשה לכם את העבודה בצורה מקצועית ומניבה.
   
 • בניית אתר אינטרנט – בניית אתר אינטרנט כחלק מתהליך הקמת העסק יכולה להקפיץ לכם את כמות הלקוחות וסגירות הלקוחות. איך בונים אתר אינטרנט מקצועי? מי יכתוב לי את כל המידע המקצועי? הכירו את המומחים של המפתח דיגיטל שיעשו לכם את העבודה. 

 • בניית תוכנית עסקיתכדי להקים עסק ולהשקיע בצורה בטוחה ורגוע בלי חשש מהפסד כספי כתוצאה מהשקעה בלתי מבוקרת, חשוב מאוד לפנות ליועץ עסקי שיבנה עבורכם תוכנית עסקית מדויקת.  יועץ עסקי יסייע לכם גם בהנפקת תעודת עוסק ובהגשת המסמכים הרלוונטיים.

 

מחפשים יועץ עסקי לעסק בהקמה?

הגעתם למקום הנכון! המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל לתת לכם יד בתהליך הקמת העסק שלכם. אנו מתמחים בליווי עסקים בכל שלב, כבר משלב ההקמה תוכלו לקבל את הכלים שימסדו את העסק שלכם בצורה מקצועית ויעילה. דברו איתנו.