איך פותחים מערכת לעיתון ילדים?

הקמת מערכת עיתון היא לא דבר של מה בכך. דרושה השקעה גבוהה בתפעול מערך כזה. אם יש לכם כשרון וידע ספרותי, תוכלו להקים מערכת עיתון ילדים. אבל לא רק זה מה שצריך כדי להקים מערכת עיתון. תפקידכם יהיה הניהול בפועל וכן עריכת התכנים. מה צריך בשביל לפתוח עיתון כזה? המומחים של המפתח מסבירים. 

מי קהל היעד? 

  • ילדים ממגזר מסוים. עיתון שמתאים לאנשים דתיים אינו עיתון שמתאים לאנשים חרדיים וכו'. חשוב מאוד לוודא שהקו הכללי מיועד עבור מגזר אחד ומותאם לו בהתאמה חופפת.

     

  • בתי ספר – לא כל בית ספר משקיע בעצמו תוכניות ברמה. אם תפנו לבית הספר במיזם של עיתון חינוכי עבור הילדים, הוא יכול להנות מהרעיון ולחתום אתכם על מנוי עבור תלמידים משכבות גיל מסוימות. 
הקמת עיתון לילדים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת מערכת לעיתון ילדים? 

  • תוכנית עסקית – הקמת עיתון דורשת השקעה של משאבים רבים. על מנת לעבור את שלבי הקמת העסק בשלום, חובה לבנות תוכנית עסקית מוקפדת שתכלול בתוכה את מגוון ההוצאות הקיימות בהקמת עסק, גם כאלה שאנו נוטים להזניח במהלך התכנוני שלנו מתוך ראיה אופטימית.  כדי ליהנות מבניית תוכנית עסקית מקיפה, דברו איתנו.
  • הקמת צוות – עיתון ילדים שמכיל יותר מכמה עמודים בודדים, יכלול בדרך כלל: חידה, סיפור קומיקס בהמשכים, סיפור שבועי, סדרות ועוד מדורים שונים. כדי שכל התוכן יעלה אחת לשבוע או אחת לחודש יש צורך בצוות של כותבים, עורכים, מעצבים ומשווקים.
  • השכרת מקום – לא חובה. אם העיתון עומד לעלות על הדפוס אחת לחודש (דבר מקובל מאוד בעיתוני ילדים), תוכלו לקבל את העבודות גם כאשר הן נעשו מהבית. אבל אם מדובר בעיתון שעומד לצאת אחת לשבוע, כן כדאי לגבש את הצוות למקום אחד מרוכז. כחלק מהשכרת מקום, תצטרכו לרכוש ריהוט משרדי, מחשבים, קווי אינטרנט ועוד.
  • מיתוג ופרסום – עליכם להצליח לעורר את יצר הסקרנות של הילדים על ידי פרסומות מושכות ומרעננות. פנו לקופירייטר מקצועי שיקפיץ לכם את כמות הלקוחות על ידי עיצוב ומיתוג ייחודיים לעסק שלכם. 

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לעסק בהקמה?

אנו כאן לשירותכם. עם ייעוץ עסקי מקצועי מהיועצים בחברת המפתח לווי והקמת עסקים, אתם עוד תגיעו רחוק. דברו איתנו ותיכנסו גם אתם למועדון הלקוחות המרוצים שלנו.