איך פותחים מעבדה לתיקון טלפונים?

עידן הפלאפונים עולה על שנים שעברו. ההתפתחות הטכנולוגית מואצת מיום ליום ומעבדה לתיקון טלפונים הפכה לעסק מבוקש ונצרך.

מי קהל היעד?

כל בעל טלפון נתקל בתקלות מידי פעם. בדורינו, התנהלות ללא טלפון היא מורכבת. קשה לאדם ממוצע להתנהל ללא טלפון אפילו רק כמה שעות… זאת הסיבה לביקוש הגבוה למעבדה לתיקון פלאפונים. 

מעבדה לתיקון פלאפונים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת מעבדה לתיקון פלאפונים?

  1. בדיקת עלויות וגיוס מימון – אם אתם רוצים לפתוח מעבדה מצליחה, אתם חייבים לפנות לייעוץ עסקי. המפתח להצלחת עסק חדש, היא תוכנית עסקית מקצועית.
  2.  פתיחת תיק עוסק פטור וסידור הרישיונות הדרושים – דווחו על כך במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, מיסים, רואה חשבון, אישור שילוט ועוד.
  3. השכרת מקום – תדרשו לחפש מקום מרכזי בו קיימת תנועה ערה של עוברי אורח.
  4. בדיקת תחרות – בדקו מול אילו מתחרים אתם עומדים להתחרות. חפשו בידול מיוחד בעסק שלכם. מה יהיה מיוחד במעבדה שלכם שלא קיים במתחרים האחרים.
  5. רכישת ציוד  – כדי להקים מעבדה לתיקון טלפונים, חשוב שיהיה לכם את כל הציוד הדרוש לתיקוני כל סוגי המכשירים. רכשו חלקי חילוף, מברגים, קליפסים, פנס תאורה לשולחן, מיקרוסקופ מובנה לצורך עבודה זו, שולחן, מחשב ועוד. העולם הטכנולוגי מתפתח כל הזמן. אתם לא יכולים לרדוף אחריו. רכשו דגמים מובילים ובסיסיים, ואל תרוצו לקנות כל סוג של פיתוח או אביזר חדשני.

    את ההון ההתחלתי תשקיעו ברכישת ציוד למעבדה. אבל לעיתים תתקלו במקרה שאתם צריכים לקנות ציוד חדש ואין לכם כסף. אל תבהלו. שימו כסף בצד ליום השחור שלא יבוא.
  6. רכישת ביטוחי חובה – כל בית עסק חייב לבטח את עצמו כדי להגן על עצמו מתביעות נזקים שארעו בשטחו. רכשו פוליסות המבטחות אתכם מפני תביעות עובדים ולקוחות. הביטוחים שתצטרכו הם (בהנחה שאין לכם עובדים עדיין): ביטוח צד ג וביטוח תכולה
  7. מיתוג ופרסום – כדי להגיע לקהל היעד שלכם תצטרכו ליצור איתו מגעים. השקיעו בפרסום מקצועי ומניב. לצורך כך פנו לחברת פרסום כמו המפתח דיגיטל המקבילה אלינו. 


רוצים לפתוח מעבדה לתיקון פלאפונים? הכירו את חברת המפתח לליווי והקמת עסקים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בכל תהליך ההקמה עד להצלחת העסק שלכם.