איך פותחים חנות תפירה לאביזרי סידקית? 

חנות לאביזרי סידקית היא חנות מבוקשת עבור כל תופרת מצויה. הקמת חנות כזו דורשת יכולת ניהול, השקעת הון ראשונית והתנהלות יומיומית מול ספקים ולקוחות. בעבר הפעלת חנות סדקית הייתה משתלמת במיוחד. עם התקדמות התעשייה, חנויות אלו הפכו לפחות מבוקשות אבל עדיין, באזורים בהם אין חנות סדקית, אתם יכולים להצליח מאוד. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים. 

מי קהל היעד של חנות אביזרי סידקית? 

כל תופרת מצויה נכנסת לחנות סדקית באופן תדיר כדי לרכוש אביזרים משלימים לתפירה, בדים ועוד. חנויות סדקית נצרכות גם על ידי אנשים פרטיים ואמהות לילדים שאוהבות להשקיע וליצור להם תחפושות מעניינות, לתפור בגדים מקוריים, להוסיף קישוטים לנעליים וכדומה. קיימות גם מורות לאומנות שמוצאות את מבוקשן דווקא בחנויות סדקית.

קהל היעד הוא יחסית מצומצם ולכן כדאי להקים את החנות אזור בו מתגוררת אוכלוסיה שיש בה הרבה תופרות. בחברה החרדית לדוגמה, עסק כזה יתפתח טוב יותר מאשר במגזר הכללי. 

בנוסף, כדי להרחיב את קהל היעד כדאי לשקול שילוב שירותים נוספים בחנות. יש חנויות המציעות שירות תיקוני תפירה על המקום, חנויות המשווקות מוצרים נוספים כמו מפות שולחן בנוסף למוצרי הסדקית והבדים הנמכרים בחנות.

הקמת חנות סדקית

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת חנות סידקית?

  • בניית תוכנית עסקית וגיוס מימון – לפני הכל, בונים תוכנית עסקית. על ידי בניית תוכנית עסקית מפורטת, תוכלו להבין אם אתם יכולים לעמוד בהשקעה הדרושה בהקמת חנות חדשה. בניית תוכנית עסקית נחשבת לדבר הכרחי ביותר בשלבי הקמת עסק. חולמים להיות בעלי חנות מצליחה? תוכנית עסקית, היא הבסיס להצלחה, התחילו ממנה.
  • רשיון – על מנת להקים עסק עליכם לקבל רישיון להפעלת העסק. עליכם להירשם כבעל עוסק פטור או מורשה בביטוח הלאומי, במע"מ ובמס הכנסה. פתיחת חנות תפירה אינה דורשת ממכם להשיג רשיונות נוספים (כמו אלו שנדרשים בהקמת חנות לממכר אלכוהול לדוגמא).
  • השכרת חנות – חנות חדשה, חייבת להיות ממוקמת במקום מוצלח וטוב. ברגע שהמיקום מוצלח, חלק מהלקוחות יבואו מפגישה חזותית עם החנות, ולאו דווקא מפרסומות. בנוסף, עליכם לוודא שהחנות תהיה מרווחת כך שהתצוגה תוכל לעמוד בצורה נעימה ומסודרת לעין.
  • רכישת מלאי – שלב מרכזי במהלך פתיחת החנות הוא רכישת המלאי. רכישת מלאי איכותי יכול להיות זה שיבדל אתכם ממתחרים ויעזור לכם לכבוש את השוק. כדי לתפוס כמה שיותר לקוחות, עליכם להיכנס לראש של כל סוגי האנשים, ולא להביא מוצרים העונים רק לטעם שלכם. ההתנהלות עם הספקים חייבת להיות מקצועית ויעילה. ערכו עבודת שטח למניעת עוגמות נפש מאי אמינות.
  • רכישת ציוד – שולחן, קופה רושמת, מחשב, עמדות לתצוגה, ווים לתלייה וכדומה.  מדובר בהשקעה לא קטנה ולכן ערכו רשימה מסודרת של כל הפריטים שתצטרכו. לפני שתרכשו פריט מסוים בדקו אצל סוכן מתחרה את מחיר הפריט המוצע. יתכן ותגלו הבדלים משמעותיים.
  • ביטוחים – כחלק מתהליך הקמת עסק, עליכם לרכוש פוליסות ביטוח שיגנו עליכם ממצבים שונים. על מנת לחסוך בעלויות הביטוח, פנו לסוכן ביטוח מקצועי שישיג עבורכם את הפוליסות המכסות ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. ביטוח סחורה וביטוח צד ג הם קריטיים במיוחד בהקמת עסק כזה.

     

לא יודעים מאיפה להתחיל? בשביל לקבל מענה פנו אלינו. את טובי היועצים העסקיים תמצאו אצלינו, בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים. תנו למומחים בתחום לעבוד ולכוון גם את העסק שלכם להצלחה מפרנסת.