איך פותחים חנות של מכשירי כתיבה?

פתיחת חנות למכשירי כתיבה יכולה להיות ריווחית ומשתלמת. לחנות של מכשירי כתיבה הבלאי הוא נמוך מכיון שדפים, עטים ויתר כלי הכתיבה הם דברים שהזמן לא פוגע בהם. איך פותחים חנות של מכשירי כתיבה ומה צריך לעשות לשם כך? המומחים בחברת המפתח מסבירים. 

מהם השלבים להקמת חנות למכשירי כתיבה? 

  • סקר שוק – אחרי שתדעו מה עושים המתחרים המצליחים, תוכלו ללכת בעקבותיהם ולשחזר את ההצלחות של המובילים. על ידי עריכת סקר שוק, אתם עתידים להגיע למסקנות חשובות. אל תדלגו על השלב הזה.

     

  • יבואנים – יש לבדוק שבחרתם את היבואן הזול ביותר. הבדל של שקלים בודדים, עלול להיות משמעותי מידי. התנהלו עם ספקים אמינים וזולים.
חנות למכשירי כתיבה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

  • שיתופי פעולה עם מוסדות – כל מוסד נזקק לשרותים של חנות לממכר מכשירי כתיבה – חומרים לקישוטי קיר, מלאכות לתלמידים, דפים למשרד, יומנים למורים ועוד. על ידי עבודה מול מוסדות, תוכלו לבסס את החנות שלכם ולהגדיל את ההכנסה בצורה משמעותית.

  • השכרת מקום – ההחלטה לגבי מיקום החנות היא קריטית ביותר. לפני שאתם חותמים חוזה שכירות, זכרו שחנות למכשירי כתיבה, היא חנות שבדרך כל לא מגיעים אליה מרחוק. לכן, חשוב מאוד למקם אותה במקום שעוברים בו אנשים וכן במקום שאין חנויות מתחרות באזור.

  • שיפוץ – כדי להתאים את החנות למכירת מכשירי כתיבה תצטרכו להתאים את החלל ואת הקירות כך שיכילו את המוצרים שלכם. פנו למעצב המתמחה בעיצוב חנויות.

  • הקמת עסק – כדי להתחיל לעבוד כחוק במדינת ישראל, עליכם לפתוח עסק פטור ברשויות המס. בשלב זה עליכם לבחור יועץ עסקי העובד מול מנהל חשבונות שינהל עבורכם את החשבונות וינפיק לכם תלושי משכורת לעובדים – במידת הצורך.

  • גיוס עובדים – חנות כזו צריכה להציע שעות פתיחה רצופות. כדי להצליח לתת את השירות הטוב ביותר תצטרכו לשריין לעצכמם עובד או שניים (עלות עובד בשכר מינימום מגיעה ל 5,500 ש"ח לחודש).

  • בניית תוכנית עסקית – התוכנית העסקית היא זו שתעזור לכם לעבור את שלב הקמת העסק שלכם בקלות וביעילות מירבית. בלי תוכנית עסקית, לא יוצאים לדרך. התוכנית העסקית בודקת את ההיתכנות הכלכלית ואת כל הנתונים הנדרשים לפתיחת עסק מצליח.

 

יועץ עסקי מומלץ ליווי חנות מכשירי כתיבה בהקמה

אם אתם מחפשים יועץ עסקי מומחה, בעל שם ועתיר ניסיון, פנו לחברת המפתח לליווי והקמת עסקים. כי מגיע לכם להנות מהטופ שבטופ. דברו איתנו.