איך פותחים חנות משחקים? 

רוצים להגיע רחוק? חושבים שמתאים לכם להקים עסק של חנות משחקים? רגע, אתם חייבים להיות עירניים עם יד על הדופק ולפתוח את החנות בהתאם לתוכנית עסקית שתלווה אתכם ותמנע ממכם להפסיד. מעל 50% מהעסקים הקטנים שנפתחים מידי שנה נסגרים תוך שנה. חבל להגיע לשם. לפני שפותחים עסק מבררים היטב עם אנשי מקצוע את ההיתכנות העסקית באזור מגוריכם, מציבים מטרות עסקיות ומנהלים מעקב בהמשך. כאן נביא בפניכם את מה שחשוב לדעת לפני שמקימים חנות משחקים. 

מי קהל היעד של חנות משחקים?

קהל היעד שלכם הוא הילדים אבל לא רק הם, גם ההורים הם קהל יעד… איך מגיעים לקהל היעד הספציפי? מדברים בשפתם! 

קיימות חנויות צעצועים רבות. אם תהיו זכיינים של חברת משחקים מובילה, כמו פליימוביל, יש לכם סיכוי גבוה מאוד להצליח במכירות שלכם. זכרו שלא רק ההורים מחליטים איפה לבצע את רכישת המשחק, גם לילד יש דעה, אם תגלו יוקרה וילדותיות יחד, תדברו גם בשפה של ההורים וגם בשפה של הילדים. כך תצליחו להגדיל  מכירות ולהגדיל את קהל היעד שלכם. 

העולם של 2022, הוא עולם דיגיטלי. ולכן, כל משחק אפשר גם לקנות דרך המדיה. אם תצליחו ליצור חווית קניה גם אצל ההורים וגם אצל הילדים, תוכלו לנצח את המדיה ולמכור המון. כמובן שהקמת אתר חנות לעסק יכולה להיות גם היא ריווחית מאוד למקסום הרווחים שלכם. 

איך פותחים חנות משחקים?

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה להקים חנות משחקים? 

גובה ההוצאות בפתיחת חנות משחקים תלוי בגודל החנות ובסגנון המשחקים שאתם מעוניינים למכור. אתם יכולים להחליט שאתם מוכרים משחקים כמו פליימוביל, משחקי הרכבה ובימבות ואתם יכולים להחליט שאתם רוצים ללכת על יקר יותר ולמכור גם רחפנים יקרים, מכוניות ממונעות לילדים וכו'. ברגע שתבינו מה התקציב שלכם ומה גובה ההלוואות שאתם יכולים לקחת על עצמכם כדי להקים עסק, תוכלו להבין גם את כמות המלאי, גודל החנות הרצוי ושאר הנתונים האחרים. 

איך בונים תזרים מזומנים לחנות משחקים?

בניית תזרים מזומנים ובדיקת יכולות כלכליות, היא מקצוע. אם אתם רווקים שעדיין לא מנהלים משפחה, אולי תוכלו לקחת על עצמכם יותר התחייבויות. אבל אם אתם כבר נמצאים בעומק החיים ולא רק הולכים לנהל עסק, אלא גם יש לכם משפחה בלי עין הרע, תצטרכו לבדוק לפני כן כמה התחייבויות אתם יכולים לקחת על עצמכם. 

בסך הכל, הביקוש לחנויות משחקי ילדים, הוא גדול. אתם צריכים להיות ערניים להקים את החנות הפרונטלית באזור בו אין חנות מתחרה, כדי שיהיה לכם יותר קל להגיע ללקוחות, אבל גם אם תפתחו חנות מתחרה, יש סיכוי טוב שתצליחו. 

איך חברת המפתח מסייעת בהקת חנות?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנו מתמחים בליווי עסקים בדרך אל ההצלחה. גם אם אתם עוד לא בעלי עסק, על ידי פגישה עם היועצים העסקיים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים, תוכלו להפוך את רעיון העסק שלכם לעסק מצליח וריווחי.  

אל תשארו מאחור! הקליקו כאן כדי שהמומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים יתנו לכם יד.