איך פותחים חנות לממכר משקאות חריפים?

חולמים לפתוח חנות אריסטוקרטית ויוקרתית שתציע מגוון רחב של שתיה חריפה? חלומות לחוד ומעשים לחוד. לנוחיותכם הנגשנו מדריך מלא לפתיחת עסקים שיעזור לכם להבין איך אתם צריכים להיערך לקראת פתיחת העסק. וגם ייתן לכם תמונת מצב על הנדרש ממכם כחלק מפתיחת החנות כך שלא תתחילו בשלבים מעשיים לפתוח את החנות ואחרי מעשה תקלטו שבעצם לא מתאים לכם העלויות או כל שלב אחר בפתיחת החנות. בקיצור, יש לכם מדריך לפניכם.  

מה מאפיין את השוק הישראלי של המשקאות החריפים? 

על ארץ ישראל נאמר, ארץ זבת חלב ודבש. אנחנו כישראלים פחות מתאפיינים בשימוש בשתיה חריפה. כלומר, בכל מקום שמכבד את עצמו מגישים כמובן יין וכן בחגי ישראל ובכל שבת צורכים ליטרים רבים בארץ של שתייה חריפה. אבל למי שמכיר בשטחיות את התרבות בארצות אחרות מבין למה אנחנו כל כך מסתייגים מהתרבות לשתיה בארץ. סעו ללונדון לדוגמא, השעה שש בבוקר אתם עוד לא מסוגלים לשתות כוס מים וברחוב אתם יכולים לראות נשים צעירות הממלאות את גרונן בבקבוק יין. לא פחות ולא יותר. אבל כידוע, ככל שעוברות השנים גם התרבויות כבר לא מוגדרות בתוך גבולות. וחנויות יין רבות פועלות בארץ ובהצלחה רבה. 

חנות_לממכר_משקאות_חריפים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה לפתוח חנות למכירת משקאות חריפים? 

עסק מעין זה זה לא עוד דבר. זה דורש ממכם למצוא את המקום המתאים ואחר כך גם להתאימו למכירת יין ומשקאות חריפים אחרים. אתם לא יכולים למכור לאנשים מוצר יוקרתי בחנות מוזנחת או בחנות שהמראה הכללי שלה אינו תואם חנות למכירת משקאות חריפים. 

ההוצאות שמחכות לכם:

  • שכירות- אתם צריכים למצוא את המקום האסטרטגי ביותר כך שתתפסו לרשת שלכם כמה שיותר לקוחות. כמובן שאחרי זמן כבר אנשים ידעו לחפש אתכם אבל בהתחלה אנשים יכנסו אליכם רק אם תתפסו להם את המבט.
  • עיצוב ושיפוץ החנות- על מנת למלא את הדפים אתם חייבים מראה יוקרתי של חנות יין לעסק שלכם איך עושים את זה? לוקחים אדריכל שיעצב לכם את החנות על פי הדרישות שלכם וכן על פי תוכנית המתאימה לחנות יין. אחר כך גם כמובן משפצים את המקום. מדובר בעלויות של עשרות אלפי שקלים.
  •  
  • שכרו עורך דין- בעסק כמו מכירת משקעות חריפים צריך ליווי של עורך דין. המדינה מסתכלת על חנות של משקאות חריפים כמעט כמו על חנות לממכר כלי נשק. ראיתם לוקיישן טוב למיקום החנות שלכם? לא בטוח שיאשרו לכם לפתוח שם חנות כזו. יכול להיות שבאזור הרצוי עליכם יש כבר מספר חנויות והמדינה לא נותנת לפתוח חנויות משקאות חריפים בלי גבול. בנוסף לכך, מכירת משקאות חריפים אסורה בימים מסוימים ובשעות מאוחרות.
    אנו ממליצים לכם להצטייד בליווי של עורך דין כדי שלא תעבדו לחינם.
  • אתם צריכים להירשם בלשכת המס והאלכוהול- כדי למכור אלכוהול אתם צריכים אישור מיוחד ולא רק זאת, צריכים לשלם על כל ליטר מס. לא סתם שתיה חריפה יקרה כל כך.
  • הכשירו עובד- אמנם בהתחלה תעבדו בחנות בכל שעות הפתיחה שלה. אבל מה תעשו אם יום אחד לא תרגישו טוב? כדאי לכם להביא צעיר שיסכים לעבוד מספר מועט של שעות יחד אתכם כדי להכיר את אופי החנות ואת מחירי המוצרים שלכם.
  • הקימו אתר אינטרנט עם אופציה להזמנות- היום כל אחד יודע שבשביל למכור צריך גם להקים אתר. אבל חשוב שתכינו לכך את עצמכם, עלויות של הקמת אתר הן די גדולות. אם האתר שלכם יתפוס טוב, לא יעבור הרבה זמן והרווחים יכסו את ההוצאות עבור האתר. 

במחלקת הדיגיטל המתקדמת של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים מקימים אתרים עבור חברות המגיעות להתייעץ עם המומחים ומקדמים להם את המכירות בצורה מופלאה. מוזמנים גם אתם להגדיל רווחים ולהנות מכל מה שבעל עסק יכול להנות. הקליקו כאן

רוצים לדעת עוד? 

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים שמחים שקראתם את הנקודות שציינו לפניכם. אנו מתמחים בליווי עסקי ובהקמת עסקים. לא משנה איפה אתם אוחזים, אתם חייבים להיות לעשות כל מה שאתם יכולים להגדיל את הרווחים שלכם מהמצב הנתון. הכירו את המומחים שלנו שיעזרו לכם להתקדם מהמקום שלכם