איך פותחים חנות למוצרי חשמל? 

אם הגעתם לכאן, מסתבר שאתם מעוניינים להקים חנות למוצרי חשמל. הבחירה שלכם היא בחירה מושלמת. הבלאי בחנות למוצרי חשמל הוא קטן במיוחד לעומת הביקוש הגדול. איך מקימים חנות למוצרי חשמל? מהם השלבים אותם אתם צריכים לעבור? כל מה שרציתם לדעת נמצא כאן. 

הקמת חנות מוצרי חשמל

מהם השלבים להקמת חנות למוצרי חשמל? 

  • בחירת החנות הפרונטלית – המיקום הגיאוגרפי משמעותי במיוחד לעסק חדש. על אילו דגשים חשוב להקפיד? ריחוק מחנויות מתחרות, מקום בולט לעין, שטח גדול (שמתאים לתקציב שלכם) על מנת שיהיה לכם היכן להניח את כמויות הסחורה וחניה בשפע. המלצה חמה שלנו – שכונות חדשות כמו רמות בית שמש, הם מקום אידיאלי ביותר להקמת חנות למוצרי חשמל, שם הביקוש הוא אדיר, והמיקום הגיאוגרפי הוא שיקול מרכזי לרוכשי דירות חדשות שהעול והריצות כבר השביעו אותם לשנתיים הקרובות.
  • שיפוץ החנות – אתם לא צריכים לעצב חנות שתעורר תיאבון, אבל חשוב שהחנות תהיה מותאמת במבנה שלה, בתאורה ובכל מה שצריך, לחנות למוצרי חשמל. לצורך כך תצטרכו לשפץ את החנות.
  • רכישת ציוד – כחלק משיפוץ החנות, עליכם להעמיד סטנדים ומעמדים מיוחדים למוצרי חשמל. חשוב מאוד לפנות למעצב אדריכלי המתמחה בתחום העסקים שיעזור לכם להשוות לחנות מראה יפה, למרות שלא אמור להיות כל יופי בשורה של מכונות כביסה, תנורים וכל כיוצא בזה.
  • בחירת ספק – למרות שאתם חדשים בתחום, אל תוותרו על הזכות שלכם לרכוש בזול מהספק. נסו להתמקח עם ספקים ולהשוות בין הצעות מחיר, על מנת להוזיל את מחיר המוצרים ולהגדיל לכם את הרווחים.
  • מלאי – למרות שאתם יכולים לבצע משלוחים לבית הלקוחות, חשוב שתדעו כי מלאי פרונטלי, הוא הסוד להצלחה בחנות למוצרי חשמל. למרות שאנשים מתעניינים בעיקר בטיב המקרר, אחרי שהם יראו אותו, הם ידעו להחליט טוב יותר. גם אם אין לכם מקום להחזיק כמות אדירה של מוצרי חשמל, לכל הפחות תעמידו מסכי תצוגה נוחים שיאפשרו ללקוחות לראות את המוצרים בגודל קרוב לגודל המציאות.
  • ביטוחים – עליכם לרכוש את כל פוליסות הביטוח הרלוונטיות שיגנו עליכם במקרה של פריצה, שריפה וכו'. 

הקמת עסק מלחיצה אתכם? 

בדיוק בשביל זה אתם צריכים להכיר את המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שתיתן לכם יד בכל התהליך של הקמת חנות למוצרי חשמל. אנו מתמחים בעסקים בשלב הקמתם, התאמה לתקציבים, ניהול תזרים מזומנים, הלוואות ועוד. המומחים שלנו יעשו עבורכם את כל העבודה, מה שנותר לכם זה לתת לנו לעבוד בשבילכם.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך מקימים עסק? 

אחד השינוים הכי מהותיים שיכולים לקרוא בחיי מבוגר בעל משפחה, זה השינוי בין שכיר לעצמאי. להיות שכיר זה לקבל את המשכורת בכל עשירי לחודש, בלי לחץ של מה יהיה בחודש הבא, ועם רוגע נפשי אמיתי. שכיר שיוצא מהעבודה, משאיר שם את כל המטלות והולך הביתה, כאשר הראש שלו נקי ופנוי. 

לעומת זאת, להיות עצמאי זה פרויקט לא פשוט בכלל. עוד לפני שאנחנו מדברים על ניהול העסק בפן השוטף, בואו הדבר על שלב הקמת העסק. להתחיל לעבוד מול מס הכנסה, מנהל חשבונות, רואה חשבון וכל מני אנשי מקצוע שעד היום לא היו רלוונטים עבורכם… אבל, הרווחים הפוטנציאלים גבוהים בהרבה. 

הקליקו כאן כדי שהמומחים של חברת המפתח יסללו עבורכם את הדרך, עד שתהפכו לעצמאיים מרוויחים.