איך פותחים חנות וילונות? 

מתכוננים להקים עסק עצמאי ומתחברים לעולם הדקורציה? הקמת חנות וילונות היא הבחירה המושלמת עבורכם. הקמת חנות וילונות דורשת השקעה גם ברכישת הסחורה וגם בעיצוב החנות. חשוב מאוד שחנות למכירת וילונות תהיה מעוצבת בצורה מלכותית שתתן מראה דקורטיבי לוילונות הנמכרים. אחרי הכל, רכישת וילון היא השקעה של לקוח וחשוב לכבד את המעמד.

 

כדי לנהל בהצלחה חנות של וילונות, עליכם להיות בעלי הכשרה בתחום התפירה והעיצוב. דבר שיתרום הרבה מאוד לרמת השירות שתספקו ללקוחות שלכם. הם ירגישו את המקצועיות שנודפת בין המילים שלכם. עיצוב פנים הוא בונוס רציני לבעל חנות וילונות, אבל זה כבר לא חובה. בקלות רבה תוכלו ללמוד קורסים חינמיים על עקרונות העיצוב כדי לקבל את הכלים הפרקטיים להתאמת וילונות בצורה מושלמת ללקוחות. 

חנות וילונות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת חנות וילונות? 

 • שינוע או ייצור סחורה – לפני שאתם מקימים חנות וילונות, עליכם להחליט מה תהיה רמת איכות הוילונות שלכם. ייצור אישי הינו בסטייל גבוה לעומת ייבוא של וילונות מוכנים. לא משנה מה תבחרו, חשוב להבין שסוג הסחורה אותה תספקו, תקבע מי יהיה קהל היעד שלכם. אנשים מהשורה שבסך הכל רוצים להסתיר את השמש, או אנשים בעלי אמצעים שמגיעים לרכוש וילון יוקרתי לפאר את ביתם. עליכם לבחור ספקים אמינים שמשתלם לעבוד איתם.

   

 • השכרת חנות – בחירת חנות להשכרה. שימו לב, חנות וילונות צריכה להכיל תצוגה רחבה מאוד, דבר שידרוש לשכור חנות גדולה. גם חשיבות מיקומה הגיאוגרפי של החנות חשובה. חנות חדשה חייבת להיות נגישה כדי שעוברים ושבים יראו אותה וירצו להציץ, להתרשם ולקנות.

   

 • שיפוץ – כדי להדגיש את היופי של הוילונות המוצגים לראווה בחנות, כדאי שתשפצו את החנות. קחו בחשבון עלויות של עיצוב פנים, תאורה, ריהוט וכו'.

   

 • ביטוחים – רכישת פוליסות ביטוח למקרה של שריפה וגניבה, היא קריטית בחנויות המשווקות סחורה יקרה ורגישה. שימו לב להתייעץ עם יועץ ביטוחים מקצועי שיוזיל לכם את הפוליסות באופן משמעותי ויגדיל את אחוזי רווחיות העסק.

   

 • בניית תוכנית עסקית – אם אתם לא רוצים לראות את עצמכם פושטים רגל, בנו תוכנית עסקית. גם אם אתם מרגישים שהכל נראה לכם ברור – עלויות, הוצאות, השקעות וכדומה, אחרי שתפנו לייעוץ עסקי הכל יהיה מסודר יותר ותוכלו להתמודד עם ההוצאות הראשוניות, להציב מטרות עסקיות ולהגיע ליעדים.
 • פתיחת תיק ברשויות המס – כדי לעבוד כעצמאי ולהפריש מס, עליכם לקבל רישיון של עסק עצמאי. אגב, עסק למכירת חנות וילונות אינו דורש רישיון מיוחד.

   

 • פרסום – כחלק מחישובי עלויות הקמת העסק, עליכם לקחת בחשבון את עלויות הפרסום. הדרך החסכונית ביותר לפרסום, היא דרך הדיגיטל. מכיון שגם אחרי הפרסום האתר שלכם נשאר באוויר.

המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים יתנו לכם יד בכל התהליך של פתיחת חנות וילונות מצליחה.

הקליקו כאן כדי שהמומחים של חברת המפתח יסללו עבורכם את הדרך, עד שתהפכו לעצמאיים מרוויחים.