איך פותחים חנות בדים?

חולמים להקים עסק? יש לכם ידע נרחב בתפירה? ניתן לשלב את שני המאפיינים האלו יחד לעסק אחד ומצליח. לפני שפותחים חנות ומתחילים להשקיע ברכישת סחורה, חשוב מאוד לחקור את הנתונים לעומק לפני שמתחילים להשקיע כסף בפועל. 

מי קהל היעד? 

  1. תופרות. 
  2. אנשים פרטיים. 
  3. כלות ובעלות אירועים. 
  4. אמהות שמחפשות להשקיע בבגדי ילדיהן ועוד. 

קהל היעד יקבע על פי רמת הבדים, המבחר, המחיר ועוד. קיימים בדים שעולים מאות שקלים למטר, ויש בדים פשוטים מאוד שלא עולים יותר מ 20 ש"ח למטר . כדאי מאוד לשלב בין רמות בדים שונות על מנת שתוכלו להתאים את עצמכם לקהל יעד רחב. בנוסף, חשוב למכור בחנות בדים מבחר צמרים לצורך סריגה. עולם הסריגה בימינו לא מפותח כל כך, אבל ישנן מספיק סבתות שנהנות לפנק את הנכדים בחורף עם בגדים סרוגים ומחממים שישמחו להכיר חנות בדים שיש בה גם מלאי של צמרים. 

אתם מוזמנים לחשוב על עוד תחומים תפירה בהם תוכלו לתת שירות בחנות הבדים שלכם. 

חנות בדים

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת חנות בדים? 

  • בניית תוכנית עסקית – על מנת להקים עסק עם כמה שפחות סיכונים, חובה לבנות מראש תוכנית עסקית. תוכנית עסקית היא התמהיל העסקי שלכם – עלויות ההשקעה, מקורות מימון, רשיונות ועוד המוני פרטים המכילים את שלבי הקמת העסק. כחלק מבניית התוכנית העסקית, תבדק גם ההיתכנות הכלכלית וכן רווח מול הפסד. איך בונים תוכנית עסקית? עם היועצים העסקיים של המפתח ללווי והקמת עסקים.
  • רשיונות – הקמת עסק מצריכה רישיונות כחוק. תצטרכו לקבל תעודת עוסק, מה שידרוש ממכם לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.
  • השכרת חנות – חפשו חנות גדולה, מרווחת בעלת פוטנציאל מבחינת המיקום שלה. שימו לב, חנות בדים צריכה להכיל שולחן אמצעי גדול מאוד לגזירת בדים.
  • התקשרות עם ספקים – חנות בדים צריכה לספק מלאי באופן שוטף. ישנם כמה יבואנים של בדים. התפקיד שלכם בשלב זה הוא להגיע למגעים עם הספקים ולשמוע מהם הצעות מחיר.
  • רכישת ציוד – עמודי תצוגה לבדים הכוללים מגירות, קופה רושמת, שולחן, מחשב וכמובן, הסחורה עצמה. הסחורה צריכה להיות מגוונת וחשוב לייבא אותה ממגוון ספקים, דבר שיתרום לחנות בעלת היצע רב המותאמת לטעמם של כמה שיותר אנשים.
  • ביטוחים – חברות הביטוח מוכרות פוליסות ביטוח ייעודיות לבעלי עסקים. חשוב מאוד לפנות ליועץ ביטוח מקצועי שעובד עם כל חברות הביטוח ויש לו את הכלים להוציא פוליסות ביטוח במחירים אטרקטיבים.

במה אתם שונים מהמתחרים? 

כדי למשוך אליכם לקוחות, עליכם להיות שונים ומיוחדים. איך עושים את זה? חושבים על נישה ספציפית שאינה קיימת אצל המתחרים שלכם. לדוגמא שירותי תיקונים, שירותי תפירת וילונות בהתאמה אישית וכו'. 

הכירו את המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד במהלך הקמת העסק שלכם. כי תוכנית עסקית טובה ומקצועית היא הבסיס להצלחת העסק. דברו איתנו.