איך פותחים חנות איפור?

יש לכם תעודת מאפר מקצועי ואתם רוצים להיכנס לתחום בגדול? תוכלו לפתוח חנות למכירת איפור. מהם השלבים להקמת עסק של חנות איפור? כל מה שרציתם לדעת בנוש, כאן יחד עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים. 

מי קהל היעד לחנות איפור?

נשים בכל גיל. נערות, כלות, נשים צעירות ומבוגרות. כדי להתאים לקהל היעד הרחב הזה, עליכם להעמיד צוות של מאפרות מקצועיות שידעו להתאים את האיפור והקרמים המתאימים גם לנשים מבוגרות, ולא רק לצעירות בעלות בייבי פייס. 

הקמת חנות איפור

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת חנות איפור? 

  • עריכת סקר שוק – לפני שאתם מתחילים בשלבים המעשיים, חשוב לבדוק את השוק. האם יש ביקוש, מה האזור המבוקש בו תהיה תחרות קטנה לעומת מקומות אחרים, מה עושים המתחרים המצליחים בתחום, ועוד ועוד. אחרי שתטחנו את הנושא כמו שצריך, הכל יהיה לכם הרבה יותר ברור.

  • רישום העסק – פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. חלק מהעסקים במדינת ישראל מחויבים ברישיון נוסף, על רישיון העסק המקובל. עסק של איפור אינו דורש רישיון מיוחד, אבל המוצרים כולם צריכים להיות בעלי חותמת מאשרת ממשרד הבריאות. גם מוצרים המיובאים מחו"ל עוברים בקרה של משרד הבריאות. משרד הבריאות עושה בקרות רבות על חנויות, ולכן חשוב מאוד להיצמד לכללים ולהיות צמודים אליהם.

  • השכרת חנות – בעסק של חנות איפור, שלב זה הינו שלב משמעותי ומרגש במיוחד. המקום בו תהיה ממוקמת החנות, הוא זה שקובע מי יהיה קהל היעד שלכם, ומה סגנון הלקוחות. חשוב לשים לב שגודל החנות מתאים למפרט עליו אתם חולמים. לדוגמא פינת התאמת איפור מפוארת ועוד.

  • רכישת ציוד – עוד לפני שאתם חושבים על רכישת מלאי, עליכם לרהט את החנות. מראות, כורסאות, כיסאות בר (למתאימות האיפור), שולחנות תצוגה עמודוני תצוגה + מגירות, קופה רושמת, שולחן למוכרת ועוד.

  • רכישת מלאי – זהו השלב המכריע לגבי סגנון המוצרים, יוקרתיות, איכות ועוד. חשוב מאוד לעמוד בקשר עם מספר ספקים כדי לוודא שאתם רוכשים את הסחורה במחיר האטרקטיבי ביותר. כחנות מתחילה, הספקים ינסו לנצל את התמימות שלכם, ולמכור לכם מוצרים יקרים, אל תתנו להם!

  • מיתוג ופרסום – פנו לסוכנות פרסום מקצועית שתמתג את העסק שלכם ויהפוך אותו לליגה של ממש. חנות איפור בנויה על מקצועיות דיסקרטיות ויוקרה, חשוב מאוד שהמיתוג שלכם ישדר זאת.
  • נוכחות בדיגיטל – פתחו חנות מקוונת בדיגיטל והיא תשמש כסניף נוסף לעסק שלכם. בניית אתר חנות יכולה להכפיל את רווחי העסק. 

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בשביל לעזור גם לכם להקים את העסק עליו חלמתם. אנו מלווים עשרות בעלי עסקים בתחילת דרכם והופכים להם חלום למציאות של ממש. כדי לקבל ליווי מקצועי בהקמת העסק, דברו איתנו.