איך פותחים חברת הסעות?

יש לכם כושר ניהולי, רישיון להסעת 8 נוסעים ואתם רוצים לעשות מזה כסף? הקמת חברת הסעות, יכולה להיות רעיון מצוין עבורכם. כדי להקים חברה יש דברים שצריכים להכיר. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים. 

מי קהל היעד? 

  • מוסדות – מוסדות הם הצרכן המרכזי לחברות הסעות. גם בתוך מוסדות החינוך קהל היעד משתנה. הסעות לנכים – יצריך ממכם רכבים מותאמים לנכים בעלי מעלונים יעודיים ונהגים סבלנים במיוחד, גני ילדים – כדי לנהל מערך הסעות לגנים בצורה מוצלחת ובטיחותית, יש להעסיק אך ורק נהגים שערוכים לקראת הרעש שילדים עושים במהלך הנסיעה, בנוסף יש ביקוש להסעות מבתי ספר, אולפנות, חיילים, טיולים במוסדות חינוך ועוד.

     

  • קהילות – בציבור החרדי המחולק לקהילות, פעמים רבות יש צורך בהסעות למקום שמחה, נסיעות לאדמו"ר וכדומה. 
הקמת חברת הסעות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים והעלויות לפתיחת חברת הסעות? 

  • בניית תוכנית עסקית – לעולם לא ניגשים לתהליך הקמת עסק, לפני שיש תוכנית עסקית מסודרת. התוכנית העסקית מדריכה אתכם שלב אחרי שלב איך להקים את העסק בהתאמה מושלמת ליכולת הפיננסית שלכם. הקמת עסק בלי תוכנית עסקית, נחשבת לדבר מסוכן ביותר ועלולה להביא למצב של פשיטת רגל. איך בונים תוכנית עסקית? יחד עם היועצים העסקיים המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים.
  • רשיונות – על מנת להקים עסק עליכם להגיש את המסמכים הנדרשים לרשויות המס. אם אתם מעוניינים להקים חברה בע"מ, היא לא תהיה עוסק פטור. כדי להחליט איזה עסק יתאים לנתונים ההתחלתיים שלכם, אתם חייבים התייעצות עם יועץ עסקי מומחה.
  • רכישת אוטובוסים וטנדרים – כדי להקים חברת הסעות בע"מ, עליכם לרכוש אוטובוסים שישמשו את הנהגים המועסקים אצלכם. אם אין לכם את היכולת הכלכלית להשקיע כל כך הרבה כסף, תוכלו להשכיר אוטובוסים ולהתחיל להשקיע בהדרגתיות. גם כאן הייעוץ הפיננסי קריטי במיוחד. אין טעם ליפול לבור כשאפשר להימנע מנפילות.
  • ביטוחים – ישנן פוליסות ביטוח ייעודיות לבעלי עסקים. כבעלי עסק המנהל מערך כלי רכב עליכם לרכוש פוליסות ביטוח ייחודיות לנהגים ולרכבים. אל תדלגו על שום פוליסה שעשויה להציל אתכם במקרה של תקלה.
  • מיתוג ופרסום – כיום כמעט ובלתי אפשרי להרוויח מעסק ללא פרסום. הפרסום הפך לחובה. אם אתם רוצים ללכת על גדול ולהשקיע בפרסום גם לטווח הרחוק, הקימו אתר אינטרנט. זה יהיה הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לפרגן לעסק שלכם. לצורך כך פנו לסוכנות הפרסום המובילה, המפתח דיגיטל. 

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לחברת הסעות בהקמה? 

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים כאן בדיוק בשביל לתת לכם יד וללוות אתכם במהלך הדרך המאתגרת והחדשה. עסק חדש הוא בעל סיכון אבל גם בעל פוטנציאל רב. כדי לממש את הפוטנציאל הגלום בעסק, פנו למומחים בתחום. את היועצים העסקיים המומחים תפגשו בחברת המפתח לליווי והקמת עסקים.  

דברו איתנו.