איך פותחים השכרת כתרים ואביזרי שיער לכלה?

השכרת אביזרי שיער לשמחות הוא עסק קטן שיכול לגדול להכנסה נחמדה. כדי להקים עסק כזה, אין צורך בידע קודם. צריך להכיר את קווי האופנה העכשוויים ולצאת במסע לפרסום האביזרים והכתרים היוקרתיים. אבל שימו לב, הכנסות מעסק כזה הן לא גבוהות במיוחד כך שאין טעם להוציא כסף להשקעה בפרסום לא יעיל וכדומה. כדי להצליח בעסק כזה ולהגדיל את רווחיו, חייבים ליווי של יועץ עסקי מומחה לעסקים בהקמה. כאן היועצים העסקיים המומחים לליווי והקמת עסקים עונים לכם מניסיונם.

מי קהל היעד?

  1. כלות.
  2. נשים ובנות שמסרקות את השיער/הפאה לאירוע ערב.
  3. השכרת שמלות כלה ואירועים.

מהם השלבים להקמת חנות תפירה?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון – השכרת כתרי כלה היא עסק עצמאי לכל דבר. לפני שתזמינו כתרים ואביזרי שיער יוקרתיים, פנו ליועץ עסקי שיבדוק את הכדאיות הכלכלית של הקמת עסק כזה.
כתרי כלה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

2. עוסק פטור – על פי חוק אתם צריכים לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי.

3. עסק להשכרת אביזרי שיער וכתרים לכלה לא דורש מקום גדול אבל כן מקום יוקרתי ונעים. לעסק כזה יתכן ומספיק ארון יוקרתי בחדר נעים וקטן בבית. בדקו את האופציות האפשריות וקחו בחשבון גם את העלויות הנלוות לכל אפשרות.

4. רכישת האביזרים והכתרים – עסק להשכרת כתרים לכלות ואביזרי שיער הוא עסק שהרבה מההצלחה שלו תלוי באביזרים עצמם. אם יש לכם להציע אביזרים מפוארים, עדכניים ויוקרתיים, השמועה תעשה לה כנפיים. כדי להביא סחורה טובה השקיעו בחיפוש אחרי אביזרי וכתרים איכותיים ויפים.

5. רכישת ביטוחי חובה – הביטוח מגן על נזק או גניבה שיכול להיגרם לכתרים. אם אתם רוכשים כתרים מכסף או משולבים אבנים, יתכן ולא תוכלו לוותר על ביטוח כזה. ברגע שמדובר בעסק להשכרת אביזרי שיער לא יקרים, יתכן ולא משתלם מבחינה עסקית לבטח את הציוד לפני שההכנסה מכסה את ההשקעה. התייעצו עם יועץ עסקי לצורך כך.

6. מיתוג ופרסום – כדי שלקוחות תכרנה את בית העסק שלכם, הן צריכות להכיר אתכם. לצורך כך צריך לפרסם את העסק. הפרסום הכי טוב הוא מפה לאוזן אבל זה יקרה בהמשך אם הסחורה שלכם אכן תספק את המענה.