איך פותחים דוכן לחפצים סרוגים?

בעולם התעשייתי של ימינו, דברים בניחוח של פעם, שווים הרבה כסף. חוץ מהערך של בגדים סרוגים שנותנים מעטפת שמירה והגנה מפני הקור בחורף. אין כמו בגדים סרוגים כדי להגן על תינוקות ולשמור על טמפרטורת חום הגוף הטובה ביותר. אם אתם בעלי כישרון סריגה אתם יכולים לעשות מזה כסף. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מדברים על זה. 

מי קהל היעד שלכם? 

 • ילדים – בגדי ילדים סרוגים הם הדבר המבוקש ביותר בין כל הבגדים הסרוגים. כדי לגוון בדוגמאות ולהגדיל את המלאי ואת האפשרות לקלוע לטעמם של כמה שיותר לקוחות, תוכלו להסתכל על דוגמאות של בגדי ילדים בחנויות לקבלת השראה. חשוב מאוד להקפיד על מלאי של חליפות – מכנסיים וחולצות, חליפות ברית, כובעים, שמיכות ועוד. בנוסף חשוב להקפיד שיהיה מכל דוגמא גם לבנים וגם לבנות. חשוב מאוד להיות מעודכנים בצבעים העדכניים והנמכרים ביותר.

   

 • כלבים – בעלי כלבים ישמחו לפנק את הכלב שלהם עם סוודר סרוג. תוכלו לגוון בדוגמאות יצירתיות שאינן מקובלות על בני אדם.

הקמת דוכן לחפצים סרוגים
 • מבוגרים – מבוגרים רבים שסובלים מקור יעדיפו לרכוש סוודר סרוג איכותי ולשבת איתו במהלך שעות העבודה, יותר מאשר לשבת עם מעיל גדול ומסורבל. מידות של אנשים מבוגרים הן מאוד מגוונות ולכן, חשוב מאוד להקפיד על מגוון רחב מאוד של מידות, גזרות וכדומה. אם אתם מתכוונים לסרוג סוודרים גם לנשים, חשוב לראות שהגזרות יתאימו לצרכי האישה.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהן עלויות ההשקעה של פתיחת עסק למכירת מוצרי סריגה? 

 • רכישת צמר – צמר אינו דבר יקר, אבל כאשר קונים אותו בכמויות, זו תהיה הוצאה משמעותית, אך עדיין לא בהשוואה לרכישת מלאי לעסק ממוצע.

   

 • השקעה של זמן – כדי למלא את המלאי יהיה עליכם להשקיע הרבה מאוד זמן. מלאי בגדי הילדים הוא המלאי הקל ביותר, מכיון שסריגת חמש בגדי ילדים, שווה לסריגת סוודר אחד למבוגר… אם אתם לא מתאפיינים בסבלנות רבה, תוכלו להתמקד במכירת בגדי תינוקות בלבד (קהל היעד העיקרי במכירת מוצרי סריגה).

   

 • עמדת מכירה – תוכלו להשכיר דוכן מכירה קטן במרכז קניון וכדומה. בכל מקרה הדבר לא יהיה יקר מדי כמו השכרת חנות. כן תצטרכו רישיון להעמדת דוכן במקום שתרצו.

יועץ עסקי מומלץ לעסק בהקמה

היועצים העסקיים מומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד בכל התהליך של הקמת העסק שלכם. אנו נתן לכם יד ונדריך אתכם בכל תהליך הקמת העסק החדש.