איך נוטריון יכול להרוויח כסף מהצד?

קודם כל קצת רקע

נוטריון הוא אחד התפקידים שיש להם ביקוש יום יומי ובלתי פוסק. יש שירותים שרק אם יש לכם חתימת נוטריון תוכלו לקבל אותם. כל אזרח ישראלי שבוי בידי הנוטריונים, כי לא ניתן לרכוש דירה, להיות אזרחי חו"ל ועוד דוגמאות רבות. 

מהי ההגדרה של נוטריון? 

נוטריון זו דרגה אחת מעל עורך דין. אחרי חמש שנים של עבודה כעורך דין, יכול כל עורך דין לקבל תעודת נוטריון. על הנוטריון להיות בעל נכס, תושב המדינה. יש מדינות שמאשרות להשתמש בשרותים של נוטריונים מחו"ל. אם אתם בני שמונה עשרה יכול להיות שעוד לא יצא לכם לבוא למשרד נוטריוני אבל אין ספק שיבוא יום והוא לא רחוק, שתצטרכו את השירות ואת החתימה של הנוטריון. 

לפני שאנחנו מתחילים לדבר על עבודות מהצד, חשוב שתבינו כי לפני שאתם ניגשים לתחומים נוספים כדאי לכם לקדם את עצמכם במקום שלכם. איך עושים את זה? אתם יכולים לפנות למומחה לקידום אתרים, הוא יעזור לכם להקים אתר ולקדם אותו כך שכל מי שיתעניין בתחום, האתר שלכם יעלה באופן אורגני במנועי החיפוש של גוגל. 

נוטריון

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

איך נוטריון יכול להרוויח כסף מהצד? 

  • הקימו מערך סדנאות לרכישת דירה- צעירים רבים חושבים בשנים הקרובות לרכוש נכס ואין להם מושג איך עושים את זה. אם להורים יש נכס, זה לא אומר שיש להם דרך לעזור. כי הם רכשו את הנכס לפני שנים ארוכות. לכן, אתם יכולים לתת להם סדנאות לרכישת דירה שיכולות להיות להיט של ממש. כדי להפיק את המירב מהסדנא מומלץ. לכם ליצור שיתופי פעולה ולהקים את הסדנא יחד עם מתווך נדל"ן או כל איש מקצוע נדל"ניסט בתחום.

     

  • חנכו נוטריונים אחרים- אם אתם כבר עמוק בתחום אתם יכולים להציע שירות לנוטריונים בתחילת הדרך שאין להם ביטחון עצמי והם מעוניינים במישהו שיעזור להם להתקדם לאט לאט בקצב שלהם. יחד אתכם הם יכולים להתקדם, ואתם כמובן תרוויחו עוד.

     

  • כתבו פוסטים בעניין- יש מספיק בעלי אתרי אינטרנט שיקפצו עליכם כנוטריונים ויסכימו לשלם לכם כסף טוב העיקר שתסכימו לכתוב להם כתבות מקצועיות לאתר שלהם. כיום כל בעל אתר רוצה להעלות פוסט מקצועי כל כמה ימים. אבל לא כל בעלי האתרים מסוגלים לכתוב את החומר בעצמם.

     

  • פודקאסטים, סרטוני וידיאו- לפני לא הרבה זמן, סרטוני וידאו באתרים היו משהו נדיר יחסית. אבל ככל שחולפים הימים נעשים האתרים יותר ויותר מלאים בפודקסטים בכל תחום שהוא. אם אתם יודעים לדבר ואין לכם בעיה לעמוד מול מצלמה, אתם יכולים לתת שירות של פודקאסט בתחום שלכם. זה להיט שיכול להניב לכם בעתיד הרבה כסף.

עזרה לקידום העסק שלכם - זה אנחנו

כל מה שאתם צריכים זה מישהו שיראה אתכם, יעריך את היכולות שלכם, ויכוון אתכם לאזור בו תרוויחו כמה שיותר כסף. אחרי שתרוויחו מדי חודש את הכסף שמגיע לכם להרוויח, יהיה לכם הרבה יותר פנאי להנות מהמשפחה שלכם. מה לא עושים בשביל משפחה? 

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים, רואים לעצמינו יעד להביא כל בעל עסק וכל שכיר שחולם להיות בעל עסק, למצב אידיאלי של עסק מניב הפועל על פי כל הכללים האסטרטגים והכלכליים. כי אין שום סיבה שלא תעבדו על פי סימני הדרך של אחרים שכבר הצליחו. יש דרך ברורה, בואו ללמוד אותה. 

אני רוצה להיפגש עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים.