איך מקימים פינת חי? 

פינת חי היא דבר מבוקש מאוד. בימי קיץ הורים מחפשים היכן לבלות עם ילדיהם בשעות החמות, בימי החורף הקרים והגשומים בהם גינת השעשועים היא לא אופציה, פינת חי יכולה לתת את המענה המושלם. גם חוויתי לילדים, גם קל להורים מה יכול להיות יותר טוב מזה? השאלה היא אם הקמת עסק כזה היא ריווחית.

מי קהל היעד? 

  • הורים – הורים לילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז, הורים לילדים שאוהבים חיות וכל הורה שרוצה לעשות טוב לילד שלו.

  • בתי ספר, גני ילדים ומעונות – כאשר מורה מחפש לצאת עם כיתה א' ליום שדה, הוא לא צריך יותר מאשר פינת חי.

  • מטפלים רגשיים – מטפלים רגשיים לילדים, ישמחו לשמוע על עוד פינת חי בה יוכלו לעזור לילד מתקשה לשחרר חוויות קשות, או סתם להנות מהשלווה והרוגע שמסוגלות החיות להשרות. 
פינת חי

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה כסף תצטרכו להשקיע בהקמת פינת חי? 

  • כסף – על מנת להקים פינת חי, עליכם לשכור שטח מספיק גדול במקום מקורה (לא דווקא). איתור הנכס המתאים עלול לקחת זמן. קחו בחשבון שתצטרכו לשנות את מפרט הנכס בצורה משמעותית (שיפוץ ועיצוב בהתאם לצרכי החיות).

  • רכישת חיות – עם כמה חיות אתם רוצים להתחיל? ניתן להקים פינת חי מכמה תרנגולים, שפנים אפרוחים ואוגרים. אבל תמיד תוכלו לשדרג ולהוסיף ברווזים, כלבים, עיזים ועוד.

  • גיוס עובדים – כדי לתחזק פינת חי בצורה נורמטיבית, עליכם לדאוג לניקיון יסודי של המקום, שירות אישי להורים, מוכר כרטיסי כניסה בפתח ועוד, כל אלו ידרשו ממכם להשקיע הרבה כסף בתחזוקת עובדים. גיוס עובדים דורש משאבי זמן כוח וכסף…

  • פרסום – כדי שיגיעו הלקוחות, עליכם לפרסם את עצמכם בצורה הטובה ביותר. אם תקימו אתר אינטרנט עם אפשרות לרכוש כרטיסים, תגדילו את קהל הלקוחות שלכם גם לכאלה שלא מתגוררים באותו אזור של פינת החי – מטיילים בחופשות שישמחו לדעת שמשוריין להם מקום מראש וכו'.

  • ביטוחים – על ביטוחים לא מתקמצנים. תשימו לב שאתם לא מפספסים שום פוליסה שעתידה להגן עליכם על כל צרה שלא תבוא. 

להקמת פינת חי יש גם לא מעט סיכונים, החיות צריכות לאכול באופן תמידי, האוכל עולה לא מעט. וכך, גם בתקופות "יבשות" החיות ממשיכות לצרוך את שלהן. לכן, כשפותחים פינת חי חשוב לבנות אסטרטגיה שתשאיר אצלכם את הלקוחות למשך כל השנה ולא רק לתקופות הקיץ והחופש.

המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים יתנו לכם יד בכל תהליך הקמת העסק. כשמקימים עסק צריכים את האישורים הרלוונטים. נדרשים לפתוח תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. כדי שהעסק יצליח אנחנו נבנה לכם תוכנית עסקית, נציב מטרות עסקיות עד להגדלת הרווחים. כדי ליהנות מכל הטוב הזה, פנו אלינו, חברת המפתח לליווי והקמת עסקים.