איך מקימים עסק להפקת תוכניות ופעילויות?

תמיד יש לכם רעיונות יצירתיים והחלטתם לעשות מהם כסף? הפקת תוכניות למוסדות זה עסק בפני עצמו. הוא אמנם בעל תקופות ביקוש ויובש, אבל הוא מכניס לא מעט. כמעט בכל תוכנית בית ספרית נעזרים במפיקי תוכניות מחוץ למסגרת הבית ספרית. הביקוש לתוכניות מקצועיות, הוא גדול, בתנאי שהתוכנית שלכם שווה את הכסף שאתם דורשים עליה. מאיפה מתחילים? מה השלבים להקמת עסק של הפקת תוכנית? המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים מסבירים. 

מה כוללות תוכניות לבתי ספר? 

על התוכנית לשלב מסך והדרכה בין לבין. התוכנית יכולה להיות כעין משחק בקבוצות גדולות, או כעין סרט צפייה המצריך את שיתוף הקהל וכדו'. עלות הפקת תוכנית יכולה להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים. 

הפקת תוכניות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת עסק להפקת תוכניות? 

  • בניית תוכנית עסקית – מאיפה תביאו את ההון הדרוש לצורך הפקת התוכנית הראשונה? כמה כסף דרוש כדי להוציא תוכנית? על שאלות אלו ועוד רבות נוספות, תתן התוכנית העסקית מענה. תוכנית עסקית היא הדבר החשוב ביותר לפני שפונים להשקיע כסף בתחום עסקי מסוים. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים יבנו עבורכם תוכנית עסקית מותאמת לצרכים שלכם.
  • גיוס שותפים – בתחילת דרככם כעצמאים, תוכלו להביא שותפים שיקחו שותפות בהוצאות הגדולות ויתחלקו איתכם ברווחים. כך תוכלו לשמן את גלגלי העסק ולהתחיל להתכונן לקראת השקעה גדולה יותר – התוכנית הבאה, עם פחות שותפים.
  • מיתוג ושיווק – המטרה שלכם היא להרוויח מתוכנית אחת כמה שיותר כסף. על מנת להצליח במלאכה, עליכם לדאוג לפרסומת שמתחילה כמובן במיתוג מקצועי. לאחר מכן פנו למשווק תוכניות שיעזור לכם למכור את התוכנית לכמה שיותר בתי ספר תמורת עמלה סמלית.
  • פתיחת תיק עסק – על מנת לעבוד מול גופים מוסדיים, עליכם להיות רשומים ברשימת העסקים הישראלית ולהתחיל לעבוד בצורה מסודרת. איך עושים את זה? מצהירים על הקמת עסק מול רשויות המס, המע"מ והביטוח הלאומי.
  • שירותי גבייה – מדובר בעלויות גבוהות מאוד למוסד. מוסדות רבים עלולים לדחות את התשלומים בתירוצים של שוטף + 90 וכו'. על מנת למנוע מצבים של המתנה ממושכת מדי לתשלום, פנו לקבלת שירותי גבייה במקרה בו אתם נתקלים בקושי לגייס את הכסף המגיע לכם ביושר. 

הכירו את המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד בכל התהליך של הקמת העסק. עסק כמו שלכם, מצריך הרבה מאוד מחשבה ותכנון מקדים. בדיוק בשבילכם, מומחי המפתח ללווי והקמת עסקים כאן.