איך מקימים מרכז למידה ללימודי ייעוץ משכנתאות?

אם עברתם קורס של לימודי ייעוץ משכנתאות ואתם מצליחים בתחום, אתם יכולים ללמד אחרים את המקצוע שלכם. הרי כדי לעסוק בייעוץ משכנתאות אין צורך בתעודה מסוימת ולכן כל יועץ משכנתאות מצליח יוכל להפוך למורה לייעוץ משכנתאות. כל אחד יכול להצליח עם לימוד נכון וכישורים מולדים. 

מי קהל היעד של מרכז למידה ללימודי ייעוץ משכנתאות?

  1. יועצי משכנתאות מתחילים שמעוניינים להרחיב אופקים.
  2. אנשים פרטיים שרוצים לקחת את המשכנתא שלהם בעצמם.

עולם המשכנתאות הוא נושא בפני עצמו ורוב הציבור לוקח או מתכנן לקחת משכנתא במהלך חייו. 

מכיוון שקורסים של לימודי ייעוץ משכנתאות הם קורסים קצרים ומתומצתים, כל אחד יכול לפרגן לעצמו את החוויה והמידע בלי להשקיע הרבה זמן וכסף. כך שאם תשווקו טוב את הקורסים שלכם, אתם עתידים להיות מוצפים בביקוש ותוכלו לעזור לאנשים רבים לקחת משכנתא בצורה נכונה וחסכונית יותר. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק של לימודי ייעוץ משכנתאות?

  1.  בדיקת עלויות וגיוס מימון -אם אתם רוצים להצליח ולהרוויח, אתם מוכרחים לפנות לייעוץ עסקי. אחרת, אתם עלולים לפתוח את העסק, להשקיע בו יום וליל, לשים עליו המון כסף ובסופו של דבר לא לראות רווחים. לכן, אל תוותרו על כך. עוד לפני שאתם מתחילים להשקיע אנרגיות ומשאבים, פנו לייעוץ עסקי. בנו תוכנית עסקית מפורטת. רק אז תוכלו להמשיך הלאה ליישום המעשי.
  2. פתיחת תיק עוסק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. היעזרו במנהל חשבונות לצורך כך. 
  3. השכרת מקום מתאים. קורסים דורשים מקום לימודים מתאים. כך שאתם תדרשו למצוא מקום שיתאים להרצאות. המקום צריך לכלול שירותים ומטבחון.
  4. רכישת ביטוחי חובה – רכשו פוליסות ביטוח להגנה על עצמכם מפני תביעות. 
  5. מיתוג ופרסום – כל עסק מצליח התחיל את מחזור הכספים שלו מהרגע שאנשים התחילו להכיר אותו. אתם צריכים שכמה שיותר אנשים יכירו אתכם. המיתוג של העסק שלכם הוא זה שימשוך אליו את הלקוחות הפוטנציאלים. לכן, גשו ליועץ שיווקי מנוסה, בקשו ממנו שיבנה לעסק שלכם אסטרטגיה נכונה לדהירת העסק שלכם להצלחה. שווה להשקיע תקציב בסעיף זה. ההשקעה מחזירה את עצמה.

מעוניינים לפתוח עסק עצמאי חדש? רוצים גם אתם להרוויח טוב? אנחנו כאן בדיוק למטרה זו. צוות המומחים של המפתח לליווי והקמת עסקים כאן בשבילכם. אנו כבר ליווינו עסקים רבים מובילים להצלחתם מאפס. פנו אלינו לקבלת ייעוץ עסקי ממנף.