איך מקימים חנות למכירת טלפונים סלולריים?

כל כמה רחובות עומדת לבטח חנות למכירת טלפונים סלולריים. ענף הטלפונים הסלולריים, הוא ענףבו פשיטות הרגל מעטות. הצורך לטלפונים סלולריים ושירותי תיקונים, הולך וגובר. קשה למצוא בישראל אדם שאין ברשותו טלפון נייד. משנה לשנה הביקוש גדל והענף משגשג. 

 

רוב החנויות לממכר טלפונים סלולריים, הן חנויות קטנות בשטחן. ולכן עלויות השכירות יחסית נמוכות. כמובן שהמיקום של החנות ישפיע באופן ישיר על מחיר השכירות. 

מי קהל היעד? 

חשוב מאוד להתאים את עצמכם לכל שכבות הציבור. חשוב לספק סחורה גם לאנשים מבוגרים שאינם עושים שימוש בטלפונים חכמים. רוב הכניסות לחנויות של טלפונים סלולריים, הן לצורך תיקון טלפון/רכישת אביזר משלים או בקשה לסיוע טכני עם עדכוני הטלפון. אם תתנו את השירות הכולל, הלקוחות ישארו אצלכם ולא ילכו לחפש חנות אחרת. 

הקמת חנות למכירת טלפונים סלולריים.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מי המתחרים? 

ענף הסלולר מלא תחרות. בעת חיפוש חנות להשכרה, הקפידו על ריחוק מחנות מתחרה כדי לא להכביד על הצעדים הראשונים של הקמת החנות. 

מי הספק איתו כדאי לעבוד בתחום הסלולר? 

ישנם מספר ספקים המייבאים טלפונים סלולריים לישראל. לפני שאתם חותמים חוזה מול ספק, ערכו סקר שוק להשוואת מחירים מעמיקה. הבדל של כמה שקלים בין הספקים יכול להיות משמעותי. תצטרכו לעבוד עם כמה ספקים. טלפונים – ספק אחד, אוזניות וציוד נלווה – ספק אחר, רשתות הסלולר גם הן החשבות לספקיות קווי תקשורת וכן הלאה. 

למה שהלקוחות יבואו דווקא לחנות הטלפונים שלכם? 

  • שירות מכל הלב – התחברו ללקוחות ותנו להם הרגשה טובה. יש כל כך הרבה חנויות מתחרות, אבל ברגע שיהיה כיף להיכנס לחנות שלכם, זה יפעל כמטה קסמים על הלקוחות שלכם. לפעמים נתינת שירות עלולה להיראות כהפסד – בזבוז זמן, ויתור על רווח וכדומה. אבל קחו בחשבון שמדובר בהשקעה משתלמת לטווח הרחוק.
  • מיקום – כדי שיכנסו לקוחות, אתם צריכים למקם את החנות באזור נוכח ובולט. ככל שהחנות תבלוט יותר, כך עוברי אורח גם שאינם מתגוררים באזור, יכנסו אליכם ויגדילו את מאזן ההכנסות.
  • עיצוב – מקום שכיף להיות בו מבחינת עיצוב ואסתטיקה, הוא מקום מזמין. למרות שלא מדובר במסעדה, עיצוב החנות מדבר אל הלא מודע של הלקוחות שלכם. שורה תחתונה. שווה להשקיע בעיצוב החנות.

באיזה סדר גודל של השקעה מדובר? 

תצטרכו לרכוש את הציוד הראשוני, לשפץ את החנות, לרכוש מלאי ולדאוג למיתוג ופרסום. השקעה סטנדרטית לעסק בהקמה. אם אין לכם ידע בתיקון טלפונים סלולריים, תוכלו ללמוד זאת בעצמכם/ להיעזר בנותן שירות אחר/ לגייס עובד למטרה זו. 

מהם השלבים להקמת עסק?

לפני שמקימים עסק חשוב לבדוק את הרווחיות של ההשקעה בו. לכן, חשוב לבנות תוכנית עסקית מקיפה. ברגע שיש תוכנית עסקית הכוללת את כל נתוני העסק והיא מצביעה על רווחים עתידיים, אפשר להתקדם. 

כדי להקים חנות טלפונים חייבים לפתוח תיק עוסק פטור ברשויות המס לצורך דיווחים שוטפים, לצורך כך פנו למנהל חשבונות שיעשה עבורכם את כל העבודה. 

השלב הבא יהיה עבודה על פי המטרות שהוצבו בתכנית העסקית – גיוס הון להקמת העסק, השכרת שטח תואם לחנות, חתימת חוזה מול ספקים אמינים, רכישת ציוד ומלאי ומיתוג ופרסום. 

מחפשים יועץ עסקי מומלץ לחנות טלפונים בהקמה? 

אתם תהנו מלהכיר את צוות היועצים העסקיים המומחים שלנו בחברת המפתח לליווי עסקים בהקמה. יועץ עסקי שלנו ילווה אתכם לאורך כל שלבי פתיחת חנות הטלפונים. כי גם אתם יכולים להצליח ולהנות מרווחים גבוהים. השאירו את העבודה לנו. אצלינו תהנו ממקצועיות משתלמת.

דברו איתנו.