איך מקימים חדר סנוזלן? 

חדר סנוזלן זה הלהיט שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. מקורו בהודו וכיום אין מדינה בעולם שאין בה ניצנים של חדר סנוזלן. יש לכם גישה לילדים ואתם לא חוששים לקפוץ למים עצמאיים? הקמת חדר סנוזלן יכולה להיות המפתח להצלחה שלכם. 

מה זה חדר סנוזלן? 

חדר טיפולי הנועד לעזור לילדים בעלי הפרעות שונות. החל מילדים בעלי קושי בויסות החושי, DCD, תסמונת דאון, אוטיזם, ילדים בעלי דימוי עצמי נמוך, ילדי ADHD ועוד. 

הילד נכנס לחדר ומוקסם מהבועה אותה הוא מכיר לראשונה בחייו. חדר סנוזלן הוא חדר לבן ללא גירויים. המפעיל מדליק כל פעם גירוי מסויים בהתאם למטרות המותאמות לילד. החדר מכיל מוצרי אווירה רבים כמו אורות בשלל צבעים, פנסים, תאורת קיר צבעונית ועוד. כל אלו הופכים אותו למקור רוגע שפועל כמטה קסמים על כל מי שנכנס אליו, גם על המבוגר המלווה את הילד. 

הילד ניגש מעצמו לחפץ אליו הוא נמשך, וכאן רק מתחיל הטיפול… 

חדר סנוזלן

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כיצד ניתן לרכוש את המקצוע? 

כדי להקים חדר סנוזלן, תוכלו לפנות ללימודים מקצועיים ולעבור את כל ההכשרות הנדרשות לטיפול בחדר סנוזלן. 

מהן עלויות המימון הנדרשות להקמת חדר סנוזלן? 

מדובר בלמעלה ממאה אלף שקלים. השקעה מכובדת, אבל ממוצעת להקמת עסק. ההשקעה מתייחסת לרכישת הציוד לאבזור החדר. לסכום זה תוסיפו את מחיר העלויות הנלוות להקמת עסק – פתיחת עוסק פטור, עלות רואה חשבון, מיתוג ופרסום, השכרת מבנה, תחזוקה שוטפת וביטוחים. חשוב לזכור שהפריטים בחדר יקרים ואם אין לכם ביטוח עליהם אתם עלולים לשאת בנזקים כלכליים. קחו לדוגמא שלט משחק בחדר סנוזלן שעולה לא פחות משמונה מאות שקל. 

מהם השלבים להקמת חדר סנוזלן? 

  • בדיקת כדאיות כלכלית – פנו ליועץ עסקי מקצועי שיבדוק יחד איתכם את מחיר ההשקעה לעומת הרווחים הפוטנציאלים. יהיו מקרים שהיועץ ידע לשלב אסטרטגיות עסקיות כדי להגדיל את מעגל הרווחים.

  • פתיחת תיק עוסק פטור – עליכם לפתוח תיק עוסק פטור ברשויות המס: מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ. מנהל החשבונות שתשכרו יעשה עבורכם את העבודה ואתם לא תצטרכו להתרוצץ.

  • הקמת חדר – עליכם להקים חדר מקצועי על ידי התקשרות עם ספק של חדרי סנוזלן. לפני שאתם ננעלים דווקא על ספק אחד, נסו לבדוק עם ספקים נוספים עלויות ומחירים. אין לכם כל כך הרבה אפשרויות בחירה בין ספקי חדר סנוזלן, מכיון שחדרי הסנוזלן בישראל עדיין נמצאים בתחילת דרכם. 
  •  
  • מיתוג ופרסום – חדר סנוזלן  מייצר סביבו עניין טבעי. כדי להצליח לעורר את סקרנותם של ההורים עליכם להשקיע במיתוג שישקף את המקצוע בו בחרתם בצורה מקסימלית. אל תתקמצנו על מיתוג מקצועי, מדובר בהשקעה שווה. אחרי שיש לכם מיתוג שמשדר טוב, אתם יכולים לצאת בקמפיין פרסומי, ברשתות הדיגיטל או אפילו בעיתונות בפרסום ממוקד יותר.

  • התקשרות עם מוסדות – כדי לעבור את חבלי הקושי בתחילת חיי העסק, פנו למוסדות חינוך מיוחד, והציעו להם לעבוד בשיתוף פעולה.

  • התקשרות עם מכללות – חדרי הסנוזלן בארץ הם לא רבים. מכללות המלמדות חינוך מיוחד ישמחו להביא את הסטודנטים לעבור אצלכם בחדר סדנאות שונות שיעשירו את ידיעותיהם ויהפכו את הלימודים למגוונים יותר. 

איך קופצים למים כל כך עמוקים? אם אין לכם מושג עם מי לדבר ומאיפה לגייס הלוואה להקמת העסק, המפתח ללווי והקמת עסקים כאן לצידכם. אנו מלווים עסקים משלב הגרעין ועד לביצוע המושלם בפועל. 

כדי לדבר איתנו, פשוט מקליקים כאן.