איך מקימים בית תוכנה?

אם אתם מתעניינים איך מקימים בית תוכנה כנראה אתם אנשים מאוד מוכשרים, ויש לכם מה לפתח ולמכור לציבור. לפני שאתם מתחילים להיכנס לתוך הסחרחרה של הקמת בית תוכנה חשוב שתבינו כי אם אין לכם כסף, כדי להשקיע בהקמת משרד רציני, עם עובדים וכו', לא כדאי לכם לעשות את זה. אז מה כל אפשר לעשות? הרי לא כל עסק התחיל ממקום טוב… נכון. אז בואו נתחיל. 

סקר שוק אצל הלקוחות העתידיים שלכם

הדבר הכי חשוב, זה לוודא שאתם לא הולכים למכור קרח לאסקימוסים. איך בודקים את זה? קודם כל אתם צריכים להגיע להחלטה באיזה תחום אתם רוצים להתמקד. יש לכם תוכנה לצורך ייעודי שאתם מעוניינים לפתח? רוצים לבנות אתרים קודיים? וכן הלאה. 

סקר שוק זה אמנם צמד מילים קצת גבוהות. אבל בסך הכל מה שאתם צריכים לעשות, זה לשאול אנשים ומכרים אם היו משלמים על הדבר הזה. רק כך מתחילים לעבוד. זה הבסיס עוד לפני שאנחנו מדברים על שלבי הקמת העסק. 

בית תוכנה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מתחילים לעבוד עם בית תוכנה קיים

הרי אתם לא הראשונים שגיליתם את אמריקה. כדי שהעסק שלכם יהיה על בסיס טוב, חפשו בית תוכנה שעושה את מה שאתם מעוניינים לעשות, ותתחילו לעבוד איתם. אתם יכולים לעבוד אצלם כמתכנתים, תוכלו גם להציע את עצמכם לשיווק התוכנה שלהם כדי לצבור ניסיון במכירות, וכך להיכנס לעניינים ולקבל ביטחון במה שאתם עושים. 

עכשיו אתם כבר יכולים להיות עצמאיים

אחרי שיש לכם ניסיון בעבודה בפועל ואתם רואים שיש ביקוש לדבר, אתם מוזמנים להתחיל לעבוד בעצמכם על התוכנה ועל הפיתוח שלה, ולהתחיל לשווק את עצמכם ללקוחות. ברווחים הראשונים תתחילו להשקיע כסף בפרסום ולאט לאט תגדלו. 

הדרך הכי קלה - לפנות לייעוץ עסקי

מכירים את האנשים שמשפצים בית ברמה מטורפת ולא לוקחים מעצב פנים? שנים אחרי השיפוץ עוד תשמעו אותם מקללים כל מני דברים שהם לא ידעו לתכנן כמו שצריך… בדברים כל כך חשובים כמו בניית בית, חייבים להיערך מראש על ידי התייעצות מול מעצב פנים!

הקמת עסק היא דבר מאוד משמעותי, עוד לפני שמדברים על ההשקעה הכספית, יש כאן המון השקעה של זמן, אנרגיות, ציפיות תקוות וכו'. יועץ עסקי מתמחה בשלב הקמת העסקים ויש לו את הכלים לכוון אתכם בדרך הנכונה בה תלכו. חבל להשקיע כל כך הרבה אנרגיות בלי להיות בטוחים שאתם עושים את הצעד הנכון במקום הנכון. 

חברת המפתח לליווי והקמת עסקים זו חברה שמלווה עשרות עסקים בדרך אל הקמתם וכן עסקים קיימים. דבר אחד אנחנו יכולים להגיד לכם בטוח. הרבה יותר קל לכוון עסק בהקמה ולראות תוצאות, מאשר עסק שעשה טעויות ומעוניין בייעוץ עסקי לאחר מעשה. 

אתם מוזמנים בחום לפגישת היכרות ללא עלות שתתן לכם את הדחיפה הגדולה ביותר לקראת הקמת העסק שלכם. הקליקו כאן.