איך מגדילים את רווחיות העסק? משפרים את הנוכחות ברשת!

בפוסט הבא אנחנו רוצים לדבר על מספר נקודות שכדאי לשפר כדי ליצור תדמית עסקית מרשימה ובכך להגדיל לקוחות. הרבה יגידו שהיום, אם אין לעסק אתר אינטרנט, הוא לא קיים. אבל מה לגבי אלו שיש להם אתר אינטרנט, אבל יש עוד כמה דברים שהם צריכים לשפר בהתנהלותכם ברשת האינטרנטית? בדיוק בשבילכם כתבנו את הפוסט הזה. כאן תקבלו נתמקד בכמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן.

מאיזה מייל אתם מתכתבים עם הלקוחות? 

גם אם יש לכם מייל אישי והרבה יותר נוח לכם לעשות בו שימוש כי אתם מרבים לפתוח אותו במהלך היום, זה נראה מאוד לא מקצועי ומשאיר רושם חובבני אצל הלקוחות. הקמת תיבת דואר עסקית שנראית טוב ומשדרת את מה שהייתם רוצים לשדר ללקוחות שלכם פנים מול פנים, אינה דורשת כל כך הרבה מאמץ. קחו זאת לתשומת לבכם. 

האם אתם מקפידים על נראות מקצועית ועקבית? 

כאשר מנהלים אתר אינטרנט ושיווק בפלטפורמות נוספות, צריכים לשים לב שנשארים עקביים מבחינת העיצובים ולא משדרים מראה חובבני על ידי תמונות שלא תואמות את המותג וסגנון האתר שלכם. כדי להבין את הסעיף הזה, תוכלו להיכנס לאתרים של חברות גדולות ומוכרות ותבדקו מי שומר על קו עיצובי נקי ומי פחות.

איך מגדילים את רווחיות העסק? משפרים את הנוכחות ברשת!

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מתאימים את צבעי האתר למטרתם! 

אין לכם מושג כמה הצבעים של האתר משפיעים על הגולשים הפוטנציאלים שלכם. מכירים את רשת חנויות המזון מקדונלדס? רשת זו פועלת כבר שנים רבות בישראל. אבל בשנה האחרונה הם שינו את צבעי הלוגו שלהם, מהאות M בצבע צהוב על רקע אדום, לאות M בצבע צהוב על רקע ירוק. ולמה? בגלל שבשנים האחרונות הנושא הבריאותי והאוכל עם התוויות הירוקות נכנס מאוד למודעות הציבורית. אם תיכנסו לאתר שלהם תוכלו להבין על מה אנחנו מדברים. היופי העיקרי הוא שהם לא רק שינו את הלוגו שלהם, אלא את כל הצבעים של האתר שלהם, בהתאם לשינוי הלוגו. 

התקמצנתם על הדומיין? 

אומנם לאתר זה לא משנה איך נראה הדומיין, אבל לגולשים שלכם זה משנה, ואפילו מאוד משנה. הגולשים שלכם, מבינים בנושא. ולכן, אם הם רואים שהדומיין שלכם הוא חינמי, הם מרגישים שיש להם עסק עם איזה טירון שמתקמצן על דומיין מותאם אישית. רכישת דומיין לא עולה הרבה ודומיין חינמי הוא פחות אפקטיבי גם בגלל שקשה לקדם אותו בגוגל.

איך תוכלו להיות בטוחים שהנוכחות הדיגיטלית שלכם נכונה? 

אנו בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים מלווים עשרות בעלי עסקים בהקמה וכן עסקים קיימים בדרך לגדילה והתפתחות עסקית. אצלנו תוכלו ליהנות ממחלקת דיגיטל מקצועית המעניקה את כל מעטפת השירותים הנדרשים לצורך הקמת אתר ושיווק ברשתות חברתיות. אם אתם מחפשים להרוויח כסף, מקומכם איתנו. הקליקו כאן כדי להכיר את המקום המדהים הזה.