איך מגדילים את מכירות העסק?

המכירות הן אלו שמביאות את הרווח העיקרי לעסק. כמובן שעסק שהוא רק של מכירות, הרווחים שלו הם ממכירות. אבל עסקים שמתבססים על עוד אפיקים חוץ ממכירות מעידים כי המכירות בעסק שלהם, הן אלו שמביאות להם את הרווחים הגדולים ביותר. 

קחו למשל בית ספר לנגינה שיש בו עשרות ואפילו מאות תלמידים, מכלי ראשון אנו יכולים להגיד לכם כי מהחנות לכלי נגינה, הם עושים את הכסף הגדול שלהם ולא מכמויות התלמידים שלהם. למה? כי ממכירות עושים הרבה כסף. 

המכירות הן חלק בלתי נפרד מכל הצוות שאתם מחזיקים. לכן, חשוב שכל אחד ואחד מהעובדים שלכם יבין את המשמעות הזו לעומק. אם תתנו להם להבין שעל ידי מכירות טובות יותר הם יקבלו משכורת גבוהה יותר, המצב של המכירות שלכם יעלה משמעותית. 

האם יש צורך בלימודי תואר כדי למכור יותר? 

בעיקר מה שצריך כדי למכור טוב, זה פשוט למכור. אי אפשר ללמוד תיאוריות בלי להתחכך במציאות בפועל. שלא תחשבו, ברור שמי שהתמקצע בשיווק ומכירות ברמה גבוהה, יתרם רבות בתחום המכירות שלו. אבל לא זה התנאי למכירות. 

אם אתם מאמינים במוצר שאתם מנסים למכור ויש לכם יכולת הסבר עם ברק בעיניים, אתם תצליחו למכור. אחרי תואר או לפני תואר, העיקר זה איך אתם מוכרים בסוף של דבר את המוצר לאנשים. כדי להצליח למכור טוב יותר, אתם צריכים לרכוש לעצמכם מספר תכונות. 

הגברת מכירות

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

רוצים למכור טוב יותר? העצות של המבינים במכירות

 • כנות- גם אם אתם חשים ששקר קטן מול הלקוח שלכם, יעזור לכם לגרום ללקוח לקנות ממכם את המוצר, זו לא הדרך. כי בטווח הקרוב אולי זה יעזור. אבל איך אומרות הסבתות תמיד? לשקר אין רגליים. אתם לא יכולים להפוך להיות מוכרים טובים על ידי שקרים. אבל ההפך הוא הנכון.

  נסו לדמיין את עצמכם כלקוח. מה אתם רוצים שהמוכר יהיה עבורכם? אתם רוצים שהוא יהיה מישהו שאפשר לסמוך על הדעה שלו. איך? על ידי זה שאתם מרגישים שהוא לא רוצה רק לדחוף לכם עוד ועוד לרשימה שלכם, אלא הוא רוצה שתצאו מרוצים על ידי עצות חכמות ומועילות. וכל זה במילה אחת כוללת, כנות.

   

 • שוחרי ידע- לא התכוונו שאתם צריכים לדעת מה עובר על הלקוחות ולחפור להם בחיים הפרטיים שלהם. אבל אתם צריכים להבין בדיוק את ההיסטוריה של כל אחד מהמוצרים. וכן האם הוא עזר למישהו ואם כן אז איך בדיוק. בקיצור, אתם צריכים להיות מלאים בידע על המוצרים. שאם אחד מהלקוחות ישאל אתכם דבר מה על אחד המוצרים, לא תשארו בפה סגור, אלא יהיה לכם הרבה מה להגיד לו.

   

 • מכילים- תחום המכירות, הוא תחום שעתיד להפגיש אתכם עם מגוון רחב של סוגי אנשים. כדי להצליח לחוש שאתם מזדהים, אוהבים וכו', אתם חייבים להיות מסוגלים להכיל את כל סוגי האנשים. אין מצב שנכנס אדם מאוד ביקורתי לחנות, ובגלל זה אתם מאבדים לשון. בתור מוכרים אתם חייבים להיות ערוכים לכך, שיש כל מיני יצורים בעולם הזה.

   

 • יכולת הקשבה לזולת- כדי להיות מוכר טוב, אתם צריכים להיות קשובים ללקוח שלכם. אי אפשר רק לרצות למכור. אם תשאלו את הלקוחות מה גורם להם לסגת מחנות בלי רצון לקנות שם? שהם פוגשים במוכרת שפעם קודמת רק רצתה למכור להם בלי לנסות להבין בכלל מה הצרכים שלהם. אם אתם יודעים להקשיב לאחרים בלי התחייבות לכלום, זה יכול לעזור לכם מאוד להגדיל את המכירות שלכם בעסק. 

רוצים לדעת עוד? 

אנו במפתח ללווי והקמת עסקים רוצים לראות את כל העסקים בפריחה. המטרה שלנו זה ללמד אתכם איך להביא את העסק שלכם למיצוי הפוטנציאל. כי יש אנשים שיכולים לעזור לכם לכבוש יעדים ולהשיג מטרות. בואו להכיר אותם.