איך מגדילים את המכירות בעסק? קידום עסקים באינטרנט

כל בעל עסק חולם למכור המון. כשמוכרים המון, מגלגלים כסף ונשארים רווחים גדולים יותר בכיס בעל העסק. תכל'ס, כמה אפשר למכור? בעל עסק שיש לו חנות בעלת סניף אחד, מוכר רק למי שגר באותו אזור. כל לקוח מחפש לקנות כמה שיותר קרוב לבית ואין שום היגיון להצליח למשוך לקוחות מעבר לאזור הנוחות שלהם. אבל, לעומת זאת כאשר פורצים לעולם הדיגיטל עתידים להצליח למכור הרבה מעבר למקום ולזמן. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

למה חשוב להשקיע בקידום מכירות בדיגיטל? 

לקידום מכירות בדרך זו, יש מעלות רבות. חשוב שתדעו שיש לכם עוד מקום שאתם יכולים לגדול בו כמעט בלי סוף. אז מה היתרון הגדול שבשבילו כדאי לכם לצאת בקמפיין ובהשקעה רצינית כל כך? 

  • קהל יעד גדול יותר – במכירות דרך הדיגיטל אתם יכולים להגיע לקהל יעד ללא הגבלה. לא של זמן ולא של מקום. 
  • פרסום מניב – הפרסום באינטרנט הוא לא יקר כמו פרסום בדרכים המוכרות לנו מימים עברו. למה? כי על פרסום באינטרנט אתם משלמים לפי מספרים אמיתיים. כלומר, לא לפי מודעה, אלא לפי הקלקות או כניסות של לקוחות פוטנציאלים. זה הרבה יותר משתלם. בנוסף לכך אתם יכולים בכל רגע להחליט שאתם משנים את דרך הפרסום שלכם. 
  • מרוויחים יותר על כל מכירה – כאשר עוסקים במכירות בחנות פרונטלית, יורד הרבה כסף בדרך על ארנונה, חשמל, עובדים, שכירות ועוד. ואילו כאשר אתם שולחים את המוצרים ישר מהמחסן שלכם ללקוח, אתם חוסכים את כל ההוצאות בדרך. העלויות סביב הסחורה הנמכרת באינטרנט הן קטנות מבחינתן בצורה משמעותית לעומת עלויות אחזקת חנות. 
הגדלת מכירות אונליין

איך מפרסמים באינטרנט? 

יש כמה דרכים לפרסום באינטרנט ואת גודל ההשקעה אתם צריכים להחליט על פי הנתונים הכלכליים שלכם. 

  1. קידום אורגני – דרך פרסומית זו הינה הדרך המומלצת ביותר. קידום אורגני זהו קידום אתר קיים בצורה טבעית בגוגל, כלומר בלי לשלם על כך לגוגל אף לא שקל אחד. אבל אם אתם לא מבינים בתחום של קידום אתרים, תצטרכו לשלם על כך לחברה לקידום אתרים שתקדם עבורכם את האתר. איך מתקדם האתר בגוגל? על הנגשת האתר לממשק של גוגל, על ידי כתיבת תוכן איכותי, על ידי קישורים שמעלים את דירוג האתר ועוד. 
  2. קידום ממומן – אם אין לכם זמן להמתין עד שהאתר יתקדם באופן אורגני, תוכלו לשלם לגוגל כדי שיקדם את האתר שלכם. הקידום הממומן קיים בכל זירות הדיגיטל. 

חולמים לגדול באופן משמעותי? 

הגעתם לכתובת הנכונה בזמן המתאים. במחלקה לליווי עסקי תקבלו הדרכה צמודה, איך להתנהל בעסק שלכם בצורה נכונה, כדי להגדיל מכירות ולייצב את העסק. ואם תצטרכו עזרה נוספת, מחלקת הדיגיטל תתגייס גם היא לקדם את מכירות העסק שלכם. תוכלו לבקש שירות של עיצוב, בניית אתרים, תחזוק עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, כתיבה וכל מה שאתם צריכים כדי לגדול. בקיצור שווה לכם להקליק ולפגוש אותנו. 

הקליקו כאן לתזמון הפגישה שתקדם אתכם.