איך לפתוח עסק של תיקון אופנים? 

יש לכם את החוש הטכני מלידה? תמיד ידעתם לעזור לכל החברים עם בעיות באופניים שלהם? הגיע הזמן להחליט שעושים מזה כסף. 

אופניים, ממש כמו רכב, כל הזמן צריך תיקונים. ילדים נוסעים בפראות, מנסים לעשות פעלולים והאופניים עלולות לעשות בעיות. איך אתם יכולים לעשות מזה כסף? בדיוק בשבילכם הפוסט הזה מיועד. 

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מי צריך תיקוני אופניים? 

בישראל מזג האוויר מאפשר להנות ברחוב. הרחוב אינו רק מעבר בין מקום למקום, אלא מקום בילוי בפני עצמו. גם בחורף, אין הרבה ימים גשומים מאוד בהם אי אפשר להנות בחוץ, ועל הקיץ… מי מדבר בכלל. תכל'ס, כמעט כל ילד בישראל רוכב על אופניים משלו. בנוסף לכך, אנשים רבים שאינם נוהגים, אך מעוניינים להיות ניידים ולהגיע מהר לכל מקום, רוכבים על אופניים. בעיקר מאז תחילת העידן של אופניים חשמליות. 

מהי צורת העבודה של מתקני אופניים? 

זה מאוד תלוי ביכולות ובשאיפות שלכם. אם יש לכם הון עצמי בסיסי, ואתם מעוניינים להקים עסק, תוכלו לפתוח מעבדת תיקונים פרונטלית ולקבל תיקונים במקום. אבל אם אתם פחות רציניים וכל מה שאתם רוצים זה לעשות כסף מהכישרון שיש לכם ביד, יש עוד דרכים להרוויח כסף. 

תיקון אופניים
  • פרסוםדבר ראשון אתם צריכים לפרסם את עצמכם כדי להגיע ללקוחות. כדאי להדגיש בפרסומת שהפרסומת לא תחזור על עצמה עוד פעמים רבות, ולכן כדאי לשמור מספר זה, לעת הצורך. אנשים אוהבים לשמור מספרי טלפון שיעזרו להם בעת צורך. 
  • רוכשים ציוד – אתם לא יכולים להיות מתקני אופניים בלי שיש לכם את כל הציוד הנדרש. אתם צריכים להיערך גם לבקשה להחלפת גלגל או שרשרת. 
  • ממקמים את הציוד על האופניים או הרכב שלכם – לכאורה היה הכי מתאים שתסעו עם אופניים לתקן אופניים, אבל זה כבר תלוי בנתוני מקום. לכן, אתם צריכים לבדוק איך אתם מסתדרים עם הציוד כדי להגיע איתו לכל מקום. 
  • מחירון – אתם לא שולפים תשובות מהשרוול, אלא יש לכם מחירון קבוע על פיו אתם גובים כספים מהלקוחות שלכם. המחירון יעזור לכם לביטחון העצמי שלכם, כאשר אתם אומרים את המחיר (הרי זה כתוב, ולך תתווכח עם מילה כתובה). וגם יעשה לכם סדר. 
  • מתחילים להגיע ללקוחות – לקוח צריך תיקון? אתם פשוט מגיעים עד אליו. אנשים אוהבים צורת עבודה כזאת, בעיקר שאת רוב העבודה מניבים הילדים והנערים מהשכונות הנגישות, ולאו דווקא בפארקים רחוקים. 

חולמים להקים עסק? מרגישים רגליים קרות? לא יודעים מאיפה להתחיל? אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא עלות עם המומחים של חברת המפתח ללווי והקמת עסקים. אנו מתמחים בליווי של עסקים בשלב הקמתם, ובליווי עסקים קיימים בדרך להתפתחות עסקית ויציאה ממשברים. 

הקליקו כאן לתזמון הפגישה שתקדם אתכם.