איך לפתוח עסק לציורי קיר?

למדתם את שיטות הציור על קירות? תוכלו להתחיל להרוויח כסף מצביעת ציורי קיר. אומנם לא בטוח שמדובר בהכנסה קבועה ובטוחה, אבל כהכנסה משלימה, מדובר בעסק לכל דבר ועניין. אז איך עושים את זה מבחינה עסקית ואיך מפתחים עסק כזה? כל מה שרציתם לדעת על עסק לצביעת קירות כאן בנושא. 

מי קהל היעד? 

  1. בתי ספר (לקישוטי קיר). 
  2. חנויות – ליצירת אווירה על ידי ציורי קיר. 
  3. מעצבי פנים – להשלמת קיר בחדרי ילדים בצורה מושלמת. 
  4. בית ספר לציור – תוכלו להעביר הלאה את הכישורים שלכם וללמד את הדור הבא איך מציירים בצורה מושלמת (ולא דווקא על קיר). 
  5. עיריות ומועצות מקומיות – לצביעת ארונות חשמל וקירות משמימים בפארקים ובמקומות ציבוריים שונים (בעיר אשדוד תוכלו לראות את התחום מפותח והרבה ארונות חשמל וקירות מרכזיים מקושטים בידי אמנים בציור על קירות).

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת עסק לציור קירות? 

  • פתיחת עסק – ברגע שפותחים עסק חייבים לקבל תעודת עוסק. לצורך כך עליכם להירשם כבעל עסק ברשויות: ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ. מדובר בתהליך די בירוקרטי ומומלץ לפנות למשרד הנהלת חשבונות שיעשה עבורכם את השירות תמורת תשלום לא גבוה.
  • יצירת קטלוג – איך יכירו את סגנון, רמת ומקצועיות הציורים שלכם ללא קטלוג מושקע? מדובר בהשקעה לא מועטה. אבל אם כבר צבעתם כמה קירות, תוכלו לשלבם בקטלוג התחלתי וכך ליצור קטלוג רשמי. חשוב להיעזר בגרפיקאי מקצועי לעריכת קטלוג. 
  • מיתוג ופרסום – חשוב מאוד להתמקד בבניית המיתוג והקו הפירסומי בקהל היעד שלכם. תוכלו להתמקצע בציורי קיר בקו של דיסני וציורי ילדים, או דווקא בציורי סלון בעלי קו נקי ועשיר. ככל שקהל היעד שלכם יהיה ממוקד יותר במהלך הפרסום, כך הסיכוי שלכם לקבל בקשות לעבודה, יהיה גבוה יותר. צרו קשר עם המומחים של המפתח דיגיטל.
  • בניית אתר אינטרנט – ביחס לתחרות הקיימת בשוק הדיגיטל, בתחום ספציפי זה של ציורי קיר, התחרות נמוכה עדיין. לכן הקמת אתר אינטרנט יכולה להוביל אתכם קדימה. דרך האתר תוכלו להיות נגישים לקהל יעד גדול יותר ותיק העבודות שלכם יקבל במה מכובדת ותדמיתית. 
  • בניית תוכנית עסקית – על מנת לייעל את רווחיות העסק, ולהפוך אותו לעסק של ממש, אתם צריכים את ליווי של יועץ עסקי מומחה שיבנה לכם תוכנית עסקית שהיא הבסיס הראשוני להקמת עסק. עסק בעל תכנית עסקית הוא עסק עם סיכויים גבוהים יותר להצליח.

יועץ עסקי מומלץ להקמת עסק לציור קירות

אם אתם רוצים יועץ עסקי שמבין את התחום הספציפי שלכם. הגעתם למקום הנכון! אצלינו, בחברת המפתח ללווי והקמת עסקים תפגשו בצוות שממנף יום יום עסקים להצלחה שלהם. כי כל עסק יכול להצליח. צריך לדעת למפות טוב את הנתונים, לבדוק את היתכנות העסק וכדאיותו הכלכלית ולבנות אסטרטגיות להגדלת ריווחיותו. מוזמנים ליהנות מפגישת ייעוץ ראשונית חינם.