איך לפתוח עסק למכירת מאפים ללא גלוטן?

מכירים מישהו קרוב שרגיש לגלוטן? אתם מוזמנים לפתוח עסק של מאפים ללא גלוטן! אם אתם מתחברים לתחום, אוהבים לאפות ולעזור לאנשים, תוכלו לפתוח עסק של מאפים ללא גלוטן. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע לגבי פתיחת עסק למאפים ללא גלוטן.

אנשים פרטיים הרגישים לגלוטן

כל משפחה המתמודדת עם ילד רגיש לגלוטן, מחפשת לפנק אותו ולהעניק לו חיים ורודים ושמחים. למרות שלא הכל הוא יכול לאכול. זאת הסיבה שברגע שתפרסמו על מאפיה חדשה של מאכלים ללא גלוטן, ההורים המסורים יפנו אליכם גם אם המחיר יקר. הם מחפשים את טובת הילד ואת התחושה התומכת והמפנקת. אם המאפים יהיו אכן טעימים, תהפכו למותג מבוקש.

חנויות מזון

ללא גלוטן

כל חנות מזון מכילה היום גם מאכלים ללא גלוטן. תוכלו לארוז את המאכלים בצורה מתאימה ולמכור אותם בסיטונאות לחנויות מובילות. גם רשתות ישמחו לקנות ממכם בסטוקים.

מאפיות

היום, גם מאפיות אוהבות לתת שירות לרגישים. המודעות היום לצרכים מיוחדים התפתחה מאוד. אבל בעל מאפיה לא יכול להשקיע באפיית מאפים ללא גלוטן. לכן, אם תציעו לו אתם לשווק מאפים טעימים ללא גלוטן, סביר להניח שהוא ישמח מאוד לקנות ממכם. כמובן שתעשו לו מחיר טוב כדי שישתלם לו העסק.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

כמה עולה לפתוח עסק למכירת מאפים ללא גלוטן?

מדובר בהשקעה ראשונית של כ 20,000 ש"ח. עליכם למצוא ספקים אמינים לעבוד איתם. אתם צריכים קודם כל לקנות את המוצרים הנדרשים, לפרסם ולשווק. כמו כן תדרשו לשלם על שכירות של מחסן או חנות קטנה ולהפוך אותם למטבח. בהמשך, כאשר הרווחים יגדלו תוכלו להגדיל את העסק ולפתוח מקום גדול יותר.

איך תפתחו עסק למכירת מאפים ללא גלוטן?

קודם כל, אתם צריכים להכיר את הנושא לעומקו. למדו את הנושא. אילו קמחים מתאימים להיות תחליף לקמח. איך יוצרים בצקים מוצלחים בלי קמח. אחרי שלמדתם את הנושא, תוכלו להתחיל לאפות ולנסות. המטרה שלכם היא להכין כמה שיותר סוגים של מאפים ללא גלוטן. מגיע לרגישים לגלוטן לאכול אוכל טעים. אחרי שפיתחתם כמה מתכונים טובים, הגיע הזמן לפרסם ולהכין אותם מארזים מפנקים. מהר מאוד קונים מתאימים יפנו לחנות שלכם וישמחו לקנות מההיצע החדש. 

חשוב לזכור!

פתיחת עסק בתחום המזון דורש רישיונות מיוחדים, מה שמייקר את העלויות באופן משמעותי. חשוב לעמוד בכל הקריטריונים הנדרשים על פי חוק. לצורך כך צרו קשר עם המומחים בחברת המפתח שיובילו אתכם להצלחה. ייעוץ עסקי מוביל להצלחה. וזה בדוק.