איך לפתוח עסק להשכרת ומכירת מטהרי אוויר תעשייתיים?

מי קהל היעד? מהם השלבים להקמת עסק של השכרת מטהרי אוויר גדולים? כל מה שרציתם לדעת, בפוסט הזה. יחד עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, תגיעו רחוק. 

מי קהל היעד?

 1. בעלי אולמות ומפעלים.

 2. ועד בית בבניין שנמצאה בו נבלה (מקרה נפוץ). 

 3. אמרגני אירועים ובעלי משרדי ענק. 

מהם השלבים לפתיחת העסק? 

 1. פתיחת תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. שימו לב, יש עסקים שחייבים רישיונות מיוחדים לפתיחתם, לצורך כך התייעצו עם יועץ עסק העובד בשיתוף פעולה עם רואה חשבון המתמחה בעדכונים החמים.

   

 2. השכרת מקום – אין צורך לחפש מקום יפה, או נגיש, מכיון שתוכלו לשלוח קטלוג המאפיין את כל אחד ממטהרי האוויר שאתם מציעים לקהל. אבל חשוב להשכיר מקום גדול שיאפשר לכם לאחסן את הציוד בצורה בטוחה ומסודרת.

   

 3. רכישת ציוד – כדי להתחיל להשכיר מטהרי אוויר, עליכם לרכוש אותם ובכמויות גדולות. אצל מי תרכשו? זו השאלה שצריכה להעסיק אתכם לפני שאתם פותחים עסק כזה. בררו על אמינות ספקים והעדיפו ספקים המאפשרים אשראי נוח.

   

 4. ביטוחים – על מנת למנוע מצב של עוגמת נפש, חשוב מאוד לברר כי פוליסות הביטוח שאתם רוכשים, מכלילות גם מקרים של שריפה, צד ג' וכדומה.

   

 5. מיתוג ופרסום – מכיון שעסק כמו שלכם אינו מבוקש בפן היום יומי, חשוב מאוד לפרסם בצורה איכותית, כדי שמי שכן זקוק לשרות שלכם, ימצא אתכם ביתר קלות. כחלק מתהליך הפרסום חשוב לשים דגש ולהשאיר תקציב גם לפרסום בדיגיטל. אמנם מדובר בהשקעה גדולה, אבל היא שווה. הפרסום הדיגיטל נחשב דווקא, לפרסום זול יחסית. אבל מכיון שבדרך כלל יש צורך לפרסם הרבה זמן עד שהפרסום מגיע לכמות החשיפות הנדרשות, בסופו של דבר העלות עלולה להיות גבוהה.

   

 6. ייעוץ עסקי – על מנת להבטיח את הצלחת העסק שלכם, עליכם לפנות ליועץ עסקי שיתן לכם יד בכל התהליך של בנייה נכונה מבחינה פיננסית של העסק שלכם. ההבדל בין עסק שלא פנה ליועץ עסקי, לעסק שכן, עלול להיות הבדל משמעותי עד כדי ההבדל בין עסק מתפקד לעסק פושט רגל.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מחפשים יועץ עסקי טוב לעסק בהקמה?

היועצים העסקיים של המפתח ללווי והקמת עסקים, כאן בשביל לתת לכם יד ולהוביל את העסק שלכם למקום הראשון. דברו איתנו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.