חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך לפתוח סנדלריה? 

רוצים להקים עסק ולהתחיל להתפרנס בתחום תיקוני הנעליים? הקמת סנדלריה היא רעיון עסקי נחמד. בשונה מבעבר, היום סנדלריה לא מכניסה הרבה כסף. היא כן יכולה להפוך לעסק מכניס בשילוב של עוד שירותים. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, מסבירים.

מה השירות שתספקו כדי להרוויח? 

 • תיקוני ומכירת נעליים.
 • שכפול מפתחות. 
 • תיקוני ומכירת מזוודות ותיקים. 
 • תיקוני ומכירת חגורות. 
סנדלריה

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים לפתיחת סנדלרייה? 

 • פתיחת עסק – דבר ראשון פותחים את העסק בצורה חוקית – פותחים תיק במס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי. שימו לב, אם אתם רוצים לתת שירות בחנות מסודרת, עליכם לפתוח עסק בצורה חוקית ומסודרת.
 • בדיקת עלויות – על מנת לפתוח שיהיה רווחי עם כמה שפחות סיכונים, עליכם לבדוק את העלויות שידרוש ממכם תהליך הקמת העסק. רכישת ציוד לסנדלריה, לשכפול מפתחות, מכונת תפירה וכו'.
 • השכרת חנות – על מנת לתת את מגוון השירותים שהזכרנו קודם, עליכם להשכיר חנות. כדאי שהחנות תכלול חלק נסתר שיכיל את המכונות הפחות ייצוגיות לעין.
 • רכישת ציוד – רכישת הציוד הנדרש לצורך תיקון נעליים, תיקים, עלויות מלאי ועוד. מדובר בעלויות גבוהות וחשוב מאוד לערוך סקר שוק לפני שמבצעים את רכישת הציוד לצורך הוזלת עלויות.
 • ביטוחים – רכישת פוליסות ביטוח לעסק היא דבר קריטי המגן את בעל העסק מפני תביעות אישיות. הביטוחים שתצטרכו יכללו ביטוח תכולה, ביטוח מבנה וביטוח צד ג'.
 • מיתוג ופרסום – אנשים לא מספיק מודעים לנושא של תיקון נעליים, תיקון תיקים וכו'. על ידי פרסום נכון תוכלו לגרום לאנשים לנצל את הרכוש שלהם ולהנות ממנו לתקופה נוספת. פנו לסוכנות פרסום מקצועית שתדריך אתכם בדרך הנכונה.
 • בניית תוכנית עסקית – לפני שמתחילים עם כל השלבים המעשיים, בונים תוכנית עסקית. התוכנית העסקית היא זו שתמנע ממכם להגיע למצב של חוסר רווחיות בעסק. איך בונים תוכנית עסקית? פונים למומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים ויוצאים לדרך.

אל תפתחו עסק מבלי להיוועץ ביועץ עסקי מקצועי. בפרט בתחום כמו סנדלרות שהוא תחום שהלך הצידה בדורנו. תנו למומחים בתחום למנף את העסק שלכם להצלחה. כדי להתחיל להתקדם, צרו עימנו קשר. 

איך בונים תוכנית עסקית לסנדלריה?

תיקון נעליים, הידוע גם בשם סנדלריה, היא חנות של תיקון או החזרת הנעלה בלויה או פגומה. זה יכול להיות כרוך במגוון תיקונים כמו תיקון סוליות, עקבים, תפירה וחלקים אחרים של הנעל, החלפת רכיבים בלויים ושיפוץ או ליטוש הנעל.

 

תיקון נעליים הוא שירות הכרחי מכיוון שנעליים הם בשימוש יומיומי ועלולות להינזק עם הזמן. על ידי תיקון נעליים, אנשים יכולים להאריך את חיי הנעליים שלהם ולחסוך כסף בלקנות נעל חדשה, כמו גם להבטיח שהנעליים שלהם ימשיכו להיראות טוב.

בסך הכל, תיקון נעליים הוא שירות בעל ערך שעוזר לאנשים לשמור על הנעלים במצב טוב.

תוכנית עסקית לסנדלריה

תקציר מנהלים: סקירה קצרה של העסק, כולל המטרות והיעדים שלו, שוק היעד וכיצד הוא יפיק הכנסות.

 

ניתוח שוק: מחקר של שוק תיקוני הנעליים, כולל התחרות, מגמות השוק ועוד.

 

מוצרים ושירותים: תיאור מפורט של השירותים המוצעים, כגון תיקון סוליות ועקבים, תפירה וכן החומרים והציוד הדרושים לביצוע שירותים אלו.

 

אסטרטגיה שיווקית: תוכנית כיצד העסק ימשוך לקוחות וישמור עליהם, כולל פרסום ומבצעים, ובניית קשרים עם לקוחות באמצעות שירות לקוחות מעולה.

 

תפעול: תיאור הפעילות השוטפת של העסק, לרבות שעות פעילות, מיקום ודרישות כוח אדם.

 

תחזיות פיננסיות: תוכנית פיננסית מפורטת, הכוללת תחזית מכירות, הוצאות ורווחים צפויים וניתוח איזון כדי לקבוע את מספר הלקוחות הדרושים לכיסוי עלויות ולהרוויח.

 

ניהול: תיאור מבנה הניהול, לרבות התפקידים והאחריות של אנשי הצוות.

 

שיקולים משפטיים: מידע על כל דרישות חוקיות או תקנות שיש לעמוד בהן, כגון רישיונות עסק וביטוח.


מסקנה: סיכום נקודות המפתח בתכנית העסקית וסקירה של עתיד העסק.

דוגמא לתוכנית עסקית לסנדלריה

תקציר מנהלים

חנות תיקון הנעליים שלנו תספק שירותי תיקון נעליים באיכות גבוהה לתושבי [עיר], אנו נציע מגוון רחב של שירותים לרבות תיקון סוליות ועקב, תפירה, ליטוש ועוד. המטרה שלנו היא לספק שירותים מהירים, סבירים ומהימנים ללקוחותינו, ולבסס את החנות שלנו כיעד הרצוי לכל צרכי תיקון הנעליים בעיר [עיר].

 

ניתוח שוק

שוק תיקוני הנעליים בעיר [עיר] הוא תחרותי, אך יש ביקוש לשירותים איכותיים. המחקר שלנו הראה כי יש מעט חנויות לתיקון נעליים באזור המציעות את רמת השירות והמומחיות שאנו נספק. שוק היעד שלנו הוא אנשים שמעריכים את ההנעלה שלהם ומחפשים דרך חסכונית להאריך את חיי הנעליים שלהם.

 

מוצרים ושירותים

נציע את השירותים הבאים:

 • תיקון סוליה ועקב
 • תְפִירָה
 • ליטוש מחדש
 • תיקון
 • החלפת רוכסן
 • מתיחת נעליים ועוד

שירותינו יבוצעו תוך שימוש בחומרים ובציוד האיכותיים ביותר, ואנו נדאג לכך שכל התיקונים יבוצעו בזמן וביעילות.

 

אסטרטגית שיווק

אנו נשווק את שירותינו באמצעות שילוב של ערוצים מקוונים ולא מקוונים, לרבות מדיה חברתית, פליירים וכרטיסי ביקור. כמו כן נציע הנחות ומבצעים למשיכת לקוחות חדשים. ההתמקדות שלנו תהיה בבניית קשרים עם לקוחותינו ומתן שירות לקוחות מעולה, מכיוון שאנו מאמינים שהפניות מפה לאוזן יהוו מניע מרכזי להצלחה שלנו.

 

פעולות

החנות תמוקם בכתובת [כתובת], ויהיה פתוח בימים ראשון עד שישי בין השעות 9:00 עד  17:00 ושישי בשעות מקוצרות. יהיו לנו שני עובדים במשרה מלאה וייתכן שנעסיק צוות נוסף ככל שהעסק יגדל. הפעילות שלנו תתמקד במתן שירות מהיר ויעיל, ובהבטחה שכל התיקונים יבוצעו בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

 

תחזיות פיננסיות

ההוצאות שלנו יכללו שכירות, שירותים, משכורות, אספקה ופרסום, צפי רווח ועלויות משתנה מעסק לעסק.

 

הַנהָלָה

החנות תהיה בבעלותו של [שם], בעל ניסיון של [מספר שנים] בתעשיית תיקון הנעליים, ויש לו רצון לספק שירותים באיכות גבוהה ללקוחות.

פניה מהירה: