איך לפתוח חנות לאביזרי צילום?

מחפשים רעיון לעסק עצמאי שלא דורש השקעת הון גבוהה? פתיחת  חנות לאביזרי צילום יכול להיות רעיון עסקי יצירתי עבורכם. יחד עם המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים, תגיעו רחוק. 

מי קהל היעד?

 • צלמות ניו בורן וגיל שנה – כדי לתת מענה לקהל יעד זה, עליכם להציע מבחר של ערסלים לתינוקות, בגדי תינוקות, סריגים, סט לבובות סרוגות, משטחים לצילום, מיטת צילומי ניו בורן, סל, וכן מבחר של עוגות סמאש קייק.

   

 • צלמות חוץ – לקהל יעד זה עליכם לתת מגוון אביזרים כמו ספסל לילדים, כובעים, חכות אוניות נוי, ספרים, מעמדים לישיבה ועוד.
אביזרי צילום
 • צלמי ברית – כרית מפוארת לברית, רקעים למשפחה ועוד כיד הדימיון. 

 

 • צלמי חתונה – רקעים, זרי פרחים, עמודוני צילומים, מטריות תאורה, הצללות ועוד.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים להקמת חנות לאביזרי צילום? 

 • גיוס אביזרים – כדי לתת מענה לצלמים וצלמות מכל המגזרים עליכם לעבוד תקופה בגיוס אביזרים מקוריים שיהפכו את העסק שלכם לפופולרי במגזר הצלמים. אין צורך שהאביזרים יהיו בעלי קו אחיד, ההיפך הוא הנכון. ככל שיהיה לכם יותר סגנונות, כך יותר ויותר צלמים ימצאו את מבוקשם בעסק שלכם.

   

 • השכרת מקום נעים – כדי להציג את האביזרים בצורה מקצועית, עליכם להשכיר חנות פרונטלית גדולה ונעימה למראה. כחלק משלב בחירת החנות, עליכם לרכוש סטנדים להעמדת האביזרים, ולעצב את החנות בצורה שתתאים לחנות אביזרי צילום.

 • מיתוג ופרסום – כדי להגיע לקהל היעד שלכם, עליכם לפרסם במקומות הייעודיים ובאתרים בהם צלמים נוהגים לבקר. פנו לקופירייטר מקצועי שימתג לכם את העסק בצורה מקצועית ואיכותית. פנו למחלקת הפרסום העובדת במקביל אלינו, המפתח דיגיטל.

 • בניית אתר אינטרנט – כיום, עסק שלא מקים אתר אינטרנט, אין לו נוכחות מספקת בעולם הדיגיטלי. כדאי להשקיע בזירה הדיגיטלית בפרט כשמדובר בעסק של צילום בו הדיגיטל תופס מקום נרחב. השקיעו ברשימות תפוצה ובנוכחות ברשת.

 • בדיקת עלויות – לפני שאתם מתחילים להשקיע כל כך הרבה כסף, תבדקו שיש לכם את האפשרות הכלכלית להיכנס להוצאות והתחייבויות. איך בודקים עלויות פיננסיות בצורה נכונה לפני הקמת עסק? פונים ליועץ עסקי מומחה למיפוי כל הנתונים. הוא יבדוק את היתכנות העסק מבחינה פיננסית, מצב התחרות בשוק ויעזור לכם בגיוס מקורות מימון.

יועץ עסקי מומלץ לליווי חנות לאביזרי צילום?

עסק בהקמה צריך ייעוץ עסקי אבל לא ייעוץ עסקי מתחיל ולא ייעוץ עסקי חסר מקצועיות. אתם צריכים מישהו עם ניסיון, מישהו עם הצלחות, מישהו שיעניק לכם שירות אישי ויעיל. המומחים של המפתח ללווי והקמת עסקים עונים על כל המעלות. אנחנו כאן בשבילכם. תנו למומחים לעבוד בשבילכם. קבעו פגישה ראשונית ללא עלות.