איך להקים משרד אדריכלות? 

סיימתם בהצלחה מרובה לימודי אדריכלות וכעת אתם מעוניינים להתפתח בתחום ולהקים משרד אדריכלות משלכם? תחום האדריכלות מושפע באופן ישיר מכמות אישורי הבניה המונפקים בארץ ומכל תזוזה בענף הבניה. התחרות הקיימת בתחום גבוהה במיוחד. אך כנגד, גם כמות הביקוש גבוהה מאוד. הפוטנציאל לרווח הוא גבוה.

איך מתחילים לעבוד כעצמאי בתחום האדריכלות? 

אחת הנקודות המאפיינות את תחום האדריכלות, זו היכולת להקים עסק בהדרגתיות. אחרי גמר הלימודים כדאי להתחיל לעבוד כשכירים כדי להתחיל לצבור ניסיון. במקביל תוכלו לתת שירות לאנשים פרטיים. בתחילה יהיו אלה קרובי משפחה וחברים, ולאט לאט יתחיל שמכם הטוב ללכת לפניכם. ביום שתרצו לפרוש לעולם העצמאיים, זו לא תהיה קפיצה לים גדול, אלא לבריכה מוכרת וחמימה. 

Close-up,Of,Person's,Engineer,Hand,Drawing,Plan,On,Blue,Print

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

מהם השלבים בהקמת משרד אדריכלות? 

  • גיוס הון – אם אתם רוצים ללכת על גדול, ולהקים משרד של אדריכלים, תצטרכו לגייס הון לשם כך. איך עושים את זה? על ידי ניצול הון עצמי וניצול אפשרויות מימון שונות. כמובן שחשוב מאוד להתייעץ עם יועץ עסקי שיבדוק את כדאיות הקמת העסק על הנתונים שלכם.
  • פתיחת תיק – פנו למנהל חשבונות שיתנהל עבורכם מול רשויות המס. הוא זה שידאג לפתיחת העסק שלכם ברשויות המס ובניהול העסקי השוטף.
  • בניית תוכנית עסקית – לאדריכלים הכי קל להבין מהי תוכנית עסקית. בדיוק כמו שאי אפשר להתחיל לבנות בית מבלי שיש תוכנית אדריכלית מפורטת, באותה מידה לא ניתן להתחיל לפעול בשלבים מעשיים לפתיחת עסק. כל עוד אין תוכנית עסקית בנויה ומוגדרת מראש. התוכנית העסקית מהווה מפרטת את כל המפרט העסקי – הוצאות, הכנסות, משימות והצבת יעדים עסקיים.
  • פרסום – אחרי שכבר יש לכם הכשרה מקצועית, כל מה שאתם צריכים זה לקוחות. איך מגיעים ללקוחות? או על ידי פרסום ממומן או משיתופי פעולה עם בעלי עסקים שונים.

הכירו את חברת המפתח ללווי והקמת עסקים שיתנו לכם יד בכל התהליך של הקמת העסק שלכם. כי איתנו הדרך להצלחה קלה יותר.