איך מקימים עסק לריפוד כסאות?

יודעים לרפד כסאות? מחפשים עבודה צדדית אבל מכניסה? לפניכם המדריך לפתיחת עסק לריפוד כסאות. בשורות הבאות תקבלו את כל המידע והכוונה איך פותחים עסק של ריפוד כסאות. המשיכו איתנו.

מיהו קהל היעד שלכם?

  • אנשים פרטיים

אנשים פרטיים שכסאות הסלון שלהם בלו, לעיתים יבחרו לרפד שוב את הכסא בריפוד חדשני ולא לקנות כסאות חדשים במחיר מופקע. בפרט, אם אתם אלו שתפרסמו את עצמכם בצורה חכמה ומשכנעת שחבל להשקיע בכיסא חדש אם הכל עניין של ריפוד. כך שהרבה מאוד אנשים יבחרו לרפד את הכסאות שלהם בריפוד עדכני, לקבל כסאות חדשים ויוקרתיים ולשלם מחיר מצחיק ביחס לכיסא חדש.

  • חברות, משרדים

ישנן חברות ומשרדים שמחזיקים כסאות יוקרתיים מרופדים. אם הריפוד בלה, תוכלו אתם לרפד עבורם את הכסאות מחדש.

  • חנויות רהיטים

רוב חנויות הרהיטים מציעות שירות של ריפוד כסאות. הציעו את שירותכם למגוון חנויות.

עסק לריפוד כיסאות

כמה עולה לפתוח עסק לריפוד כסאות?

פתיחת עסק של ריפוד כסאות אינה השקעה גדולה כל כך. אתם תדרשו לקנות מבחר ריפודים ממגוון סוגים: סקי, בד, ז'מס, קטיפה ועוד, כלי עבודה מתאימים: אקדח סיכות, פטיש, מסמרים, מברגה וזהו. 

העלות תהיה על סך אלפי שקלים בודדים. אבל כן תדרשו להשקיע בפרסום. אחרת איך יבואו אליכם לקוחות? פרסומת עולה כסף. ככל שתשקיעו בפרסומת איכותית יותר, תשלמו יותר. אבל לפני שאתם מתחילים להשקיע הרבה כסף, פנו לייעוץ עסקי.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות:

האם שווה לפתוח עסק של ריפוד כסאות?

אם יש לכם ידיים טובות ואתם אוהבים לרפד, עסק של ריפוד כסאות יוכל להיות בשבילכם עבודה צדדית נחמדה מאוד. מדובר בהשקעה כלכלית לא גדולה, כך שאתם לא לוקחים סיכונים מיותרים. קחו בחשבון שבהתחלה רק תכסו את ההוצאות ובהמשך תרוויחו. כן, גם כאן צריך סבלנות.

רוצים לפתוח עסק של ריפוד כסאות? הכירו את חברת המפתח לליווי ומימון עסקים. אנו כאן כדי לעזור לכם לפתוח עסק מתוך שיקול דעת מקצועי והמון אחריות. אנו נלווה את העסק שלכם, נבדוק את כדאיותו הכלכלית ונדאג שאתם רק תרוויחו מפתיחת העסק. לבניית תוכנית עסקית מקצועית, השאירו כאן פרטים.